Baigėsi Selenos Gomez ir didžėjaus Zeddo romanas

Selena Gomez ir Zeddas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-21 14:16
Aktorė ir dainininkė Selena Gomez (22 m.) ir didžėjus Zeddas (25 m.) išsiskyrė taip ir nepatvirtinę gandų apie savo romaną, praneša žiniasklaida.

Pasak neįvardytų šaltinių, Selena Gomez ir Zeddas pasuko skirtingais keliais, nes visą dėmesį nori skirti savo karjeroms.

Vienas šaltinis paskalų tinklaraštininkui Perezui Hiltonui sakė: „Jie liko tikrai gerais draugais. Kai jie drauge dirbo reklamuodami savo bendrą dainą, atrodė, kad viskas klostosi išties puikiai, tačiau kai grįžo į įprastas gyvenimo vėžes, suprato, kad jiems netrūksta vienas kito draugijos“.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Kalbos apie Selenos Gomez romaną su „Grammy“ statulėle apdovanotu didžėjumi sklisti pradėjo sausio mėnesį, kai porelė susikibę už rankų pasirodė po „Auksinių gaublių“ surengtame vakarėlyje. Socialiniuose tinkluose jiedu dviprasmiškomis nuotraukomis toliau kurstė kalbas apie romaną, o vasario pabaigoje pristatė ir bendrą dainą „I Want You to Know“. Jiedu taip niekada ir nepatvirtino, kad yra pora, tad neatmetama galimybė, jog visa tai tebuvo būdas pareklamuoti bendrą dainą. Kuri, beje, didelės sėkmės taip ir nesulaukė.

Naujausi straipsniai