Automobilio veidrodėlio nudaužimu kaltintas Adomas Norkūnas teisme po pusmečio sulaukė atomazgos

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-15 15:43
Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį po pietų paskelbė, kokį sprendimą priėmė šokėjo Adomo Norkūno byloje. Jis kaltintas smulkaus eismo įvykio sostinėje sukėlimu ir pasišalinimu iš jo vietos. Tačiau teismas nusprendė bylą nutraukti.

„Administracinė byla nutraukta nenustačius visų būtinųjų pažeidimo sudėties elementų. A.Norkūnas nepripažintas kaltu, jokia bauda jam nepaskirta. Per 20 dienų ši nutartis gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui“, – Žmonės.lt sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė spaudai Guoda Paužaitė.

A.Norkūnui buvo iškelta administracinio teisės pažeidimo byla. Jos duomenimis, A.Norkūno vairuojamas automobilis „Hyundai“ balandžio 29-ąją Ateities gatvėje Vilniuje, aikštelėje judėdamas atbulomis, kliudė ir nudaužė greta stovėjusio „Honda Civic“ veidrodėlį. „Hyundai“ vairuotojas esą pasišalino iš šios techninės avarijos vietos.

Byla nagrinėti pradėta dar vasarą: prireikė ne vieno teismo posėdžio, jų metu savo parodymus davė ir liudininkai. 

Pats A.Norkūnas iš visų jėgų bandė įrodyti savo nekaltumą. „Teoriškai ta galimybė gal ir gali būti, kad nudaužiau. Bet aš manau, kad jeigu būčiau užkliudęs, tai būčiau išgirdęs. Labai seniai, kai tik išsilaikiau teises, buvau patekęs į incidentą. Žinau, koks tai garsas – būčiau girdėjęs. Be to, žinau, kokia atsakomybė už pabėgimą iš įvykio vietos,“ – anksčiau teisme yra kalbėjęs šokėjas.

Pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą, pasitraukimas iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pažeidžiant Kelių eismo taisykles – užtraukia baudą vairuotojams nuo 868 iki 1 158 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trejų iki penkerių metų arba administracinį areštą nuo penkiolikos iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trejų iki penkerių metų.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai