Australijos teismo posėdis dėl Johnny Deppo ir Amber Heard šunų atidėtas iki lapkričio

Johnny Deppas ir Amber Heard / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-07 11:22
Teismo posėdis, kuriame turėjo būti nagrinėjami Holivudo aktoriaus Johnny Deppo žmonai Amber Heard pareikšti kaltinimai dėl neteisėto poros augintinių įvežimo į Australiją, pirmadienį buvo atidėtas iki lapkričio.

Liepą aktorei Amber Heard buvo pareikšti du kaltinimai neteisėtai įvežus į šalį Jorkšyro terjerus Pistol ir Boo bei vienas kaltinimas pateikus suklastotą dokumentą.

Dėl šių kaltinimų aktorei gresia didžiulė piniginė bauda ir iki 10 metų kalėjimo, tačiau teisės ekspertai mano, kad mažai tikėtina, jog ji galėtų būti ilgam pasiųsta už grotų, nes šunyčiai buvo išskraidinti į Jungtines Valstijas iki vyriausybės nustatyto galutinio termino.

Amber Heard Kvynslando valstijos Sautporto magistratų teisme pirmadienį nepasirodė. Bylos nagrinėjimas buvo atidėtas iki lapkričio 2 dienos.

Komiškas šunyčių skandalas įsiplieskė gegužę, kai Australijos žemės ūkio ministras Barnaby Joyce'as apkaltino 52 metų Johnny Deppą nelegaliai įvežus į šalį savo augintinius.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Terjerai buvo atskraidinti privačiu aktoriaus lėktuvu, kai jis sugrįžo į Australiją filmuotis naujoje kino sagos „Karibų piratai“ dalyje „Karibų piratai. Negyvėliai nekalba“ („Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“).

„Jei leisime kino žvaigždėms, net jei ta žvaigždė buvo dukart pripažinta seksualiausiu pasaulio vyru, atvykti į mūsų šalį su augintiniais, tuomet kodėl neturėtume tiesiog leisti visiems nepaisyti įstatymų, – tuomet sakė B.Joyce'as. – Atėjo laikas Pistol ir Boo nešdintis į Jungtines Valstijas.“

Australijoje galioja griežtos gyvūnų ligų prevencijos ir kontrolės taisyklės, pagal kurias į šalį atskraidinti šunys ir katės mažiausiai 10 dienų turi būti laikomi karantine. Be to, gyvūnai gali būti įvežami tik gavus specialų leidimą.

Johnny Deppas, regis, nepaisė šių taisyklių, kai atskrido į Brisbaną kartu su savo terjerais ir neinformavo apie juos muitinės pareigūnų.

Pareigūnai nurodė Johnny Deppui ir Amber Heard per 72 valandas išsiųsti Pistol ir Boo atgal į JAV, įspėdami, kad priešingu atveju šunyčiai bus užmigdyti. Jie buvo išskraidinti į JAV likus vos kelioms valandoms iki nustatyto galutinio termino.

Prokuratūra atsisakė komentuoti, kodėl kaltinimai nebuvo pareikšti Johnny Deppui, o tik jo žmonai.

Savaitgalį Venecijos kino festivalyje Johnny Deppas kalbėdamasis su žurnalistais pajuokavo apie šį skandalą, pareiškęs, kad „nužudė ir suvalgė savo augintinius“.

Paklaustas, ar neplanuoja pasiimti šunyčių paplaukioti gondola, aktorius atsakė: „Ne. Užmušiau savo šunis ir juos suvalgiau, vykdydamas tiesioginį įsakymą, duotą kažkokio, nežinau... prakaituoto pilvočiaus iš Australijos.“

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai