Australijoje viešintis princas Harry laukia nesulaukia susitikimo su naująja dukterėčia Charlotte

Princas Harry, Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-07 16:38
Didžiosios Britanijos princas Harry neseniai gimusią dukterėčią princesę Charlotte pavadino gražia ir pridūrė, kad laukia nesulaukia kada galės ją pamatyti, užbaigęs mėnesio viešnagę Australijoje.

Kapitonu Velsu vadinamas 30-metis savo akimis dar nematė naujosios dukterėčios, gimusios praėjusį šeštadienį jam dalyvaujant mėnesio trukmės stažuotėje Australijoje.

Dalyvaudamas spaudos konferencijoje princas džiaugėsi, kad netrukus grįš į Londoną ir susitiks su broliu princu Wiliamu, jo sutuoktine Kate ir galės jiems atiduoti pilną lagaminą minkštų žaislų, kuriuos per jį princesei perdavė geranoriai Sidnėjuje.

Paklaustas, ar nupirko ką nors australiško mažylei, Harry atsakė: „Ne, nieko ypatinga“.

„Bet man davė jai perduoti galybę minkštų žaislų ir kitų dalykų, todėl jau laukiu, – kalbėjo princas Harry. – Lauku, kada su ja susitiksiu – ji yra graži“.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Praėjusį šeštadienį gimusi princesė Charlotte Elizabeth Diana taip pavadinta savo 89 metų prosenelės karalienės Elizabeth II ir princų Williamo ir Harry motinos Dianos, žuvusios per autokatastrofą Paryžiuje 1997 metais, garbei.

Ji yra penkta karalienės Elizabeth II provaikaitė ir ketvirta eilėje į karališkąjį sostą po senelio Charleso, tėvo Williamo ir vyresniojo brolio George'o.

O tai reiškia, kad tarnybą karališkose ginkluotose pajėgose birželį baigiantis Harry šioje eilėje buvo nustumtas į penktą vietą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai