Audringas Militos Daikerytės 18-asis gimtadienis: „Audi A5“ dovanų, dešimtys svečių ir dingusi elektra

Milita Daikerytė / Vilmanto Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-17 09:25
18-ojo gimtadienio šventę dainininkė Milita Daikerytė prisimins visą gyvenimą – tiek daug staigmenų ir linksmybių audringoje puotoje vyko. Žmonės.lt ji atvėrė duris į įsimintiną vakarėlį – pasidalijo savo džiaugsmu ir istorijomis.
Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.

Tiesą sakant, švęsti 18-ąjį gimtadienį M.Daikerytė pradėjo nė pati neplanavusi. „Tikriausiai šią staigmeną atsiminsiu ilgiausiai... Vidurnaktį ruošiausi miegoti, kai į kambarį pasveikinti įėjo mano šeima ir vaikinas Oskaras. Atėjo su šampanu ir balionų puokšte. Buvo netikėta ir labai miela staigmena!“ – pasakoja ji. 

Tada sekė dovanos. Jos Militai atėmė žadą: tėvai padovanojo automobilį „Audi A5“, sesė – šuolį su parašiutu. 

Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.

Mylimasis Oskaras irgi pasistengė: „Mėnesį trukusios atostogos man jau atrodė tobula draugo dovana. O per gimtadienį Oskaras prie mano namų atvažiavo su 60-ies metų senumo vintažiniu „Bentley“ automobiliu! Tai buvo nereali staigmena, o ir jausmas joje važiuoti – ypatingas.“

Po tiek dovanų ir staigmenų atėjo metas audringai pašėlti. Žmonės.lt M.Daikerytė pasakojo gimtadienio šventę suplanavusi savarankiškai, apie laukiantį vakarėlį geriausius draugus įspėjo dar žiemą. 

„Dėl šventės datos juos perspėjau dar gruodį, nes juk vasarą planuojamos atostogos, kelionės... Mano gimtadienis pačiu šilčiausiu vasaros metu, todėl kasmet būna be galo liūdna, kai laukiami draugai negali dalyvauti mano šventėje“, – pasakojo Milita. 

Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.

Organizuoti vakarėlį ji ėmėsi nuo pat vasaros pradžios – šitaip smarkiai jo laukė. Pirmiausia išsirinko veiksmo vietą – kavinę „Qpolo“, vėliau ėmė rūpintis detalėmis. Pavyzdžiui, sugalvojo, kad merginos turėtų paisyti aprangos kodo – vilkėti kūno spalvos drabužius.

„Pirmiausia pavakarieniavome su giminėmis, krikšto tėvais, artimiausiais šeimos draugais, tėveliais ir močiutėmis. Vėliau prasidėjo vakarėlis“, – šypsosi Milita. 

Į 18-ojo gimtadienio fiestą ji pakvietė per 40 draugų, tik ne visiems pavyko sudalyvauti – nutiko tai, ko Milita ir bijojo: dalis draugų šiuo metu išvyko atostogauti... 

Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.

„Į šventę buvo sukviesta labai daug ir skirtingų žmonių, todėl jaudinausi, kad visi jaustųsi laisvai ir jaukiai, tačiau labai džiaugiuosi, kad visi buvo be galo draugiški ir vakarėlis pavyko puikiai!“ – dabar jau lengviau atsikvėpdama sako ji. 

Mergina džiaugiasi, kad vakarėlio būta sklandaus, linksmo, nuotaikingo. Net kelioms minutėms dingusi elektra geros nuotaikos neišsklaidė – priešingai, privertė dar garsiau juoktis ir krykštauti. 

Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.

„Jaudinantis ir įsimintinas man momentas buvo, kai draugai uždainavo „Su gimimo diena“. Tada vėl užplūdo sveikinimų banga... Ašarų negalėjau sulaikyti! Priimdama sveikinimus pamačiau, kokiomis akimis į mane žiūri žmonės. Visi linkėjo toliau siekti savo tikslų ir nepasiduoti“, – pasakoja Milita. 

Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.

Paklausta, ar pasikeitė kas tapus pilnamete, M.Daikerytė svarsto: „Nesuprantu tų, kurie sako, kad niekas nepasikeičia... Juk po tiek linkėjimų, sveikinimų, sulaukus pilnametystės tikrai jautiesi kitaip. Juk sulaukei 18-os! Pati jaučiuosi dar labiau savarankiška. Be to, tuoj pradėsiu važinėti automobiliu. Labai laukiu, kada į mokyklą ar užsiėmimus galėsiu nuvažiuoti pati.“

Apie ką ši pilnametė svajoja? „Labiausiai svajoju apie grožio saloną. Tai mano sritis ir pašaukimas! Tap pat svajoju toliau tęsti muzikinę karjerą, džiuginti gerbėjus gražiomis naujomis dainomis“, – šypsosi.

Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai