Atlikėjas Soliaris paviešino vaizdo įrašą iš klinikos po plastinės operacijos

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-27 08:01
Atlikėjui Soliariui neseniai buvo atlikta pilna nosies plastinė operacija. Ir nors pati operacija ir pooperacinis laikotarpis yra išties nemalonūs, atlikėjas neprarado humoro jausmo ir pasidalino video tiesiai iš klinikos praėjus vos kelioms valandoms po operacijos.

Atlikėjo laukia poros mėnesių gijimo laikotarpis, po kurio Soliaris ryžosi dar vienai, žandikaulio geometrijos operacijai.

„Noriu pašalinti visus trūkumus, kurie galimai neigiamai įtakoja mano karjeros ir gyvenimo kokybę. Daugelis žmonių, įskaitant ir mano artimuosius, nepalaiko manęs šioje mano kelionėje tobulumo link, bet man nė motais. Tiems, kas galvoja, kad čia kažkokia liga ar „pižonizmas“, atsakysiu, kad tai paskutinė man reikalinga operacija, kurios dėka galėsiu ne tik gražiai šypsotis, bet ir laisviau kramtyti ir dainuoti“, – atviravo atlikėjas.

„Iš tiesų, labai bijau tų operacijų, ypač sunkus reabilitacinis laikotarpis, tačiau visas baimes ir abejones išsklaido būtinybė“, – sakė jis.

Atlikėjas nekantriai laukia kada, baigsis šios nemalonios procedūros ir kaip naujas žmogus galės su trenksmu sugrįžti į didžiąją sceną. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai