Atlikėja Renata Klimaitytė sulaukė gašlių žinučių – vyras už naktį siūlo 500 eurų

Renata Klimaitytė / Giedriaus Jankausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-04 10:48
Ne paslaptis, kad turtingi vyrai slaptiems pasilinksminimams ir savo fantazijų tenkinimui neretai ieško lengvo „grobio“ – seksualioms merginoms tiesiai šviesiai pasiūlo pinigų už kartu praleistą naktį ar dažnesnius, tačiau neįpareigojančius santykius. Taip nutiko ir grupės „Sirenos“ lyderei Renatai Klimaitytei – sulaukusi tokio pasiūlymo atlikėja negalėjo nuslėpti pasibjaurėjimo tokiu vyrų elgesiu.
„Love To Foto“ nuotr.
„Love To Foto“ nuotr.

Nepažįstamas vyras, gavęs R.Klimaitytės telefono numerį, ėmė jai rašinėti – siūlė „atvaryti į viešbutį pašnekėti ir šiaip pasėdėti“. Renatai nusistebėjus, kodėl nepažįstamasis jai siūlo kartu leisti vakarą viešbutyje, šis tiesiai šviesiai paklausė, negi ši nenorinti už tokį susitikimą gauti 500 eurų.

Atlikėja į tokį vyro pareiškimą atsakė žodžių į vatą nevyniodama – savęs ji nepardavinėjanti ir tokio pobūdžio pasiūlymai jos niekada nedomino bei nedomins.

Mokantys pinigus yra žemiau negu juos imančios...

Supykęs drąsuolis pokalbį baigė nešvankiais žodžiais ir aiškiais pareiškimais, ko jis iš tiesų tikėjosi iš atlikėjos.

„Gimęs šliaužiot skraidyt neišmoksi ir už 5000000“, – tokiu vyro elgesiu baisėjosi Renata.

„Apskritai, koks žemas lygis ir kokia turi būti žema vyro savivertė... Mokantys pinigus yra žemiau negu juos imančios... Tai paprasčiausiai vyrai nevykėliai“, – po tokio pasiūlymo sakė R.Klimaitytė.

„Love To Foto“ nuotr.
„Love To Foto“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai