Asta Valentaitė ir Laimutis Pinkevičius oficialiai nebe vyras ir žmona – teismas nutraukė santuoką

L.Pinkevičius ir A.Valentaitė / Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-17 09:17
Daugiau kaip šešerius metus skirtingus gyvenimus gyvenę sutuoktiniai Asta Valentaitė ir Laimutis Pinkevičius pagaliau išsiskyrė ir oficialiai – teismas antradienį nutraukė judviejų santuoką, praneša Žmonės.lt.

Vilniaus miesto apylinkės teisme teisėja Renata Jocienė antradienio rytą tenkino poros prašymą nutraukti santuoką abipusiu sutarimu.

Poros prašymas nutraukti santuoką Vilniaus miesto apylinkės teismą pasiekė tik šių metų rugsėjo 14 dieną, nors A.Valentaitė ir L.Pinkevičius skirtingais keliais pasuko prieš šešerius metus.

Dėl skyrybų buvo kreiptasi bendru sutarimu, tačiau pirmame posėdyje sutuoktinių išskirti nepavyko, nes teisėja rado netikslumų.

Gyventi netrukdė

Žmonės.lt apie skyrybas kalbinta A.Valentaitė tikslių priežasčių, kodėl tiek metų delsė kreiptis į teismą dėl oficialių skyrybų, įvardinti negalėjo.

„Nėra didelių priežasčių, kodėl dabar. Gal buvau ne tokios nuotaikos, gal kažkaip ne taip su laiku... Kažkaip iki šiol buvo ne taip ir viskas“, – Žmonės.lt prieš kurį laiką sakė ji. 

A.Valentaitės teigimu, nenutraukti santuokos saitai ir nesutvarkyti formalumai tuos šešerius metus gyventi netrukdė: „Kaip ir netrukdė. Visgi pagalvojau, kad reikėtų galų gale viską užbaigti.“

Po vestuvių – į skirtingas puses

Žmonės.lt primena, kad A.Valentaitė ir L.Pinkevičius po ilgametės draugystės susituokė 2008-ųjų rugsėjį, o jau 2009-ųjų pradžioje pora prisipažino nusprendusi pasukti skirtingais keliais.

Staigių skyrybų priežasčių juodu tuomet neįvardijo, o A.Valentaitė svarstė, kad nusprendę susituokti jie tikriausiai padarė neteisingą sprendimą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai