Asta Valentaitė apie teisme nagrinėjamą skyrybų su Laimučiu Pinkevičiumi bylą: „Reikėtų viską užbaigti“

Asta Valentaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-11 16:31
Nors gražuolės Astos Valentaitės (34) ir verslininko Laimučio Pinkevičiaus (55) šeima subyrėjo prieš šešerius metus, oficialių skyrybų jiedu panoro tik dabar. Kodėl reikėjo tiek metų laukti? A.Valentaitė Žmonės.lt sakė tiesiog panorusi atsikratyti nebaigtų reikalų.

Į teismą su prašymu nutraukti jųdviejų santuoką A.Valentaitė ir L.Pinkevičius bendru sutarimu kreipėsi rugsėjo viduryje

Nors teismas jau buvo bepradedąs spręsti jųdviejų skyrybų bylą, priimti sprendimą sutrukdė netinkamai užpildyti dokumentai. Antrąkart teismas A.Valentaitės ir L.Pinkevičiaus skyrybų prašymą analizuos lapkričio viduryje. 

Iki santuokos ilgus metus draugavę A.Valentaitė ir L.Pinkevičius po vestuvių drauge tvėrė ne ilgai – pusmetį. Kodėl subyrėjo šeima nė vienas jų iki šiol nėra linkęs atvirauti. 

Nėra didelių priežasčių, kodėl dabar. Gal buvau ne tokios nuotaikos, gal kažkaip ne taip su laiku... Kažkaip iki šiol buvo ne taip ir viskas

Nenoriai A.Valentaitė komentuoja ir sprendimą po šešerių metų santuoką nutraukti oficialiai. Paklausta, kodėl į teismą dėl skyrybų kreipėsi tik dabar, prabėgus šešeriems metams, gražuolė konkrečių priežasčių neįvardijo. 

„Nėra didelių priežasčių, kodėl dabar. Gal buvau ne tokios nuotaikos, gal kažkaip ne taip su laiku... Kažkaip iki šiol buvo ne taip ir viskas“, – Žmonės.lt sakė ji. 

A.Valentaitės teigimu, nenutraukti santuokos saitai ir nesutvarkyti formalumai tuos šešerius metus gyventi netrukdė: „Kaip ir netrukdė. Visgi pagalvojau, kad reikėtų galų gale viską užbaigti.“

Paklausta, kuris gi – ji ar L.Pinkevičius – sugalvojo galop kreiptis į teismą, A.Valentaitė neišskyrė nė vieno: „Mes susitarėm ir viskas.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai