Arūnas Sakalauskas apie bučinį su Giedriumi Savicku „Patriotuose“: „Truputį per daug užlaikėm“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-25 17:17
Turbūt niekas nepaneigs, kad Giedrius Savickas – vienas tų aktorių, į kurį žiūrint, nori nenori, tenka nusišypsoti. Su juo neliūdna ir filmavimo aikštelėje. Tai patvirtino ir pirmadienį Žmonės.lt konferencijoje viešėjęs aktorius Arūnas Sakalauskas.

Drauge su Giedriumi jį bus galima išvysti sausio 29-ąją kino ekranus pasieksiančioje naujoje lietuviškoje komedijoje „Patriotai“. Aktoriams kartu teko įamžinti ir intymią sceną – aistringai pasibučiuoti prieš kameras.

„Aš jį myliu. Kaip aktorių. Tačiau jis tuo metu buvo nesiskutęs, čia truputį bėda. Pajutau, ką jaučia moteris, kai vyras nesiskutęs“, – Žmonės.lt konferencijoje pirmadienį juokėsi A.Sakalauskas.

Pasak jo, bučinys truko kiek ilgiau, nei buvo planuota, o dėl gero kadro filmuoti šią sceną teko kelis kartus.

„Daug repetavome ir vis Giedriaus prašymu. Daug kas liko už kadro. Nors man atrodo, mes biški per ilgai užlaikėm“, – juokėsi A.Sakalauskas.

A.Sakalausko bučinį su G.Savicku filme „Patriotai“ žiūrėkite čia:

A.Sakalausko komentaras apie bučinį su G.Savicku:

Nuotaikingai komedijai „Patriotai“ skirtoje konferencijoje viešėjo ir vieną pagrindinių vaidmenų atlikęs aktorius Ramūnas Cicėnas, ir juostą prodiusavęs Mindaugas Papinigis.

Paklaustas, su kuriuo iš kolegų atkartotų bučinį, jei tektų pasirinkti Cicėną ar Papinigį, A.Sakalauskas nedvejojęs tarė: „Nepyk, Ramūnai, Mindaugą.“

„Dėl barzdos?“ – pasitikslino M.Papinigis. „Dėl auskarų – vis būtų šiokia tokia apgaulė“, – juokėsi aktorius A.Sakalauskas.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Naujausi straipsniai