Artūras Zuokas nustebino netikėtomis nuotraukomis internete: „Šokti lietuje – mūsų šeimos tradicija“

Artūras Zuokas su dukra Emilija / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-15 14:11
Sekmadienį buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas savo socialinio tinklo paskyroje paviešino žaismingas nuotraukas, kuriose jis drauge su dukra Emilija smagiai šėlioja lietuje.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tokį buvusį Vilniaus miesto merą pamatyti pavyksta ne kasdien. Nuotraukose jis – iki pusės išsirengęs, kiaurai permirkęs, tačiau jo veidą puošia plati šypsena.

„Toks puikus tropinis lietus Vilniuje! Atgaiva žemei ir ne tik. Visuomet mėgstame su dukra pasidžiaugti tokiomis akimirkomis“, – įamžintus kadrus pakomentavo A.Zuokas.

Šios nuotraukos netruko sulaukti komentatorių dėmesio. Vieni piktinosi, kad politikas kvailioja užuot dirbęs, o kiti kasdienes žmogiškas akimirkas įvertino paprasčiau. „Smagu, kai žmonės sugeba džiaugtis paprastais dalykais“, – rašė viena mergina.

Žmonės.lt pakalbintas A.Zuokas prasitarė, kad šokis lietuje – ne šiaip atsitiktinė pramoga, o ilgametė jo šeimos tradicija. „Labai mėgstu lietų. Man patinka, kai lyja, kai oras šiltas, o liūtis – kaip tropikuose. Kai pagauname tokį momentą su mažąja dukra visuomet išbėgame į kiemą arba į balkoną, prausiamės po lietvamzdžiais ir šokame lietaus šokį“, – Žmonės.lt komentavo A.Zuokas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Jiedu taip elgiasi jau ne vienerius metus ir visuomet lietui lyjant klausosi savo mėgstamos „The Rolling Stones“ dainos „Cherry Oh Baby“. 1976 metais parašytas kūrinys Zuokų namuose metams bėgant jau spėjo tapti savotišku A.Zuoko ir jo dukros himnu.

„Mano dukra nuo mažens klausosi Rolling Stone‘ų. Čia jau beveik mūsų daina“, – juokėsi politikas.

Akimirkas lietuje įamžino A.Zuoko žmona Agnė. „Jiedu turi savas dainas ir savas tradicijas. Visuomet, kai lyja – jie šoka. Aš visa tai tik stebiu iš šono“, – Žmonės.lt pasakojo A.Zuokienė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai