Aristokratiškame vakarėlyje pramogų pasaulio atstovai matavosi prabangius juvelyrikos dirbinius

Natalija Martinavičienė, Daiva Urbonavičiūtė, Kristina Tučkutė, Patrice'as Romulas / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-29 21:12
Ketvirtadienio vakarą būrys žinomų žmonių rinkosi į aristokratiška dvasia dvelkiantį renginį. Sostinės „Stiklių“ restorane vyko elegantiškas, trijų juvelyrikos prekės ženklų dirbinių pristatymo vakaras.

Susirinkusiems svečiams čia buvo pristatyti prabangūs juvelyrikos dirbiniai, kuriuos šokio žingsniu pagal Piotro Čaikovskio muziką originaliai pademonstravo Maskvos didžiojo teatro balerina.

Savo juvelyrikos darbus čia pristatė vienas talentingiausių rusų juvelyrų Piotras Aksionovas. Su mados namais „Axenoff“ dirbantis juvelyras sukūrė įspūdingą kapsulinę papuošalų kolekciją, dedikuotą legendinei Barborai Radvilaitei.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

LDK didikė tapo ir kitų kūrėjų įkvėpimo šaltiniu. Jos buvęs puikus, išpuoselėtas skonis ir aistra gražiems papuošalams bei drabužiams iki šių dienų vis dar įkvepia ne vieną rašytoją, skulptorių, muzikantą, mados kūrėją.

Vienetinių papuošalų kolekciją vakarėlyje pristatė ir „Liza Belotserkovskaya“ „Geoma“. Įspūdingus dirbinius buvo galima apžiūrėti, pasimatuoti, o vėliau ir įsigyti.

Į juvelyrikos pristatymo renginį atvyko ne vienas pramogų pasaulio atstovas. Čia buvo galima sutikti modelį Kristiną Tučkutę su vyru Patrice‘u Romulu, dizainerę Daivą Urbonavičiūtę, renginių organizatorę Kristiną Kaikarienę, papuošalų kūrėją Nataliją Martinavičienę, verslininkę Loretą Šurkutę ir daugelį kitų. Vakarėlio nepraleido ir „Stiklių“ bendrasavininkai Ana ir Aleksandras  Ciupijai.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai