Ar ne per anksti? 10-metė Courteney Cox dukra filmo premjeroje – su aukštakulniais ir ryškiu makiažu

Courteney Cox su dukra Coco / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-30 19:44
Serialo „Draugai“ žvaigždės Courteney Cox (50 m.) dukra Coco labai nori būti tokia kaip mama, todėl būdama dar tik dešimties metų mergaitė jau avi aukštakulnius ir noriai dažosi.

Turbūt nė viena mergaitė neužaugo neįsisukusi į mamos spintą ar kosmetinę, o Coco Arquette – ne ištimtis. Skirtumas tik tas, kad ji – garsių tėvų atžala, o ne pagal amžių pasigražinusi mergaitė dalyvavo filmo premjeroje.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Į Los Andžele vykusią filmo „Just Before I Go“ premjerą Coco, kuriai birželį sueis 11 metų, atvyko kartu su mama Courteney Cox, kuri ir režisavo šią juostą (tai jos kaip režisierės debiutas).

Coco ant raudonojo kilimo vilkėjo plėšytus džinsus ir pūkuotą megztuką, tačiau visų akis labiausiai traukė smaragdinės aukštakulnės basutės, kuriomis 10-metė avėjo. Taip pat neliko nepastebėtos ir ryškiai padažytos mergaitės lūpos.

Svarbų Courteney Cox vakarą jos palaikyti atėjo ne tik vienturtė dukra, bet ir sužadėtinis Johnny McDaidas bei buvęs jos vyras Davidas Arquette, kurį aktorė įkalbėjo vaidinti jos filme, su savo naująja žmona Christina McLarty.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai