Apvalus Lady Gagos pilvukas užminė mįslę: ar ji laukiasi?

Lady Gaga su sužadėtiniu Tayloru Kinney ir jo mama Pamela Heisler / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-06 15:13
Pastarąsias keletą dienų netyla kalbos apie galimą Lady Gagos (29 m.) nėštumą – gerbėjams pro akis nepraslydo išryškėjęs jos pilvukas bei ypač platūs, figūrą maskuojantys drabužiai, kuriais dainininkė pastaruoju metu vilki.

Praėjusią savaitę Lady Gagą paparacai užfiksavo leidžiančią laiką Malibu paplūdimyje su sužadėtiniu Tayloru Kinney (33 m.) ir jo mama Pamela Heisler. Lady Gaga per pasivaikščiojimą pakrante vilkėjo ilgą laisvą suknelę, kuri papūtus vėjui išryškino jos įtartinai apvalų pilvuką.

Po kelių dienų Lady Gaga ir Tayloras Kinney dar kartą buvo pastebėti tame pačiame paplūdimyje, tik šįkart dainininkė vilkėjo gelsvą aptemptą suknelę, kuri visai neslėpė atsikišusio jos pilvuko.

Pirmadienį atlikėja grįžo į Niujorką vilkėdama laisvus, figūrą maskuojančius drabužius, o tą patį vakarą Lady Gaga dalyvavo kasmetiniame „Met Gala“ pokylyje. Jame dainininkė vilkėjo didžiulę kimono stiliaus „Alexander Wang for Balenciaga“ suknelę.

Ar iš tiesų laukiasi pirmojo vaiko, Lady Gaga kol kas nei patvirtino, nei paneigė. Kalbų apie galimą atlikėjos nėštumą buvo pasklidę ir gruodžio mėnesį, tačiau tada jos atstovas spaudai paneigė tai.

Šiais metais per Valentino dieną Lady Gaga susižadėjo su aktoriumi Tayloru Kinney, pora kartu yra nuo 2011-ųjų.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai