Antro vaiko besilaukianti Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė tapo drabužių nėščiosioms modeliu

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-26 10:41
Aktorė, psichologė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė (34) sako šio pavasario laukianti su ypatingu nekantrumu. Antros atžalos besilaukianti moteris savo laimę įamžino fotosesijoje: tapo dizainerės Marianos Višnevskajos-Jankovičienės pirmosios kolekcijos nėščiosioms modeliu ir mūza.
Robertino Valiulio nuotr.
Robertino Valiulio nuotr.

„Kažkada pas šią dizainerę siuvausi sau drabužį, todėl esame pažįstamos. Patikau jai kaip žmogus, todėl renginyje pamačiusi, kad laukiuosi, pasiūlė tapti pirmosios jos drabužių kolekcijos nėščiosioms modeliu. Sako – būsi mano mūza!“, – juokėsi Žmonės.lt kalbinta L.Bražinskaitė-Tupikovskienė.

Dizainerės prekės ženklas  – „Adrika Family Style“: iki šiol klientėms ji siūlė įsigyti drabužių visai šeimai, o dabar asortimentas pasipildė ir garderobu nėščiosioms.

Drabužiuose dominuoja tamsios spalvos – kūrėja norėjo parodyti, kad besilaukiančioms moterims puikiai tinka ne tik šviesios ir pastelinės spalvos, bet ir žemės bei tamsūs atspalviai.

„Jos idėja buvo ta, kad besilaukianti moteris tikrai gali būti elegantiška, kad ne vien šviesios spalvos tinka nėščiajai. Ruda, žalsva, mėlyna ir net juoda taip pat gali puošti“, – pasakojo Lina, patikinusi, kad po fotosesijos noriai dėvi minėtus drabužius.

Antras vaikas – po septynerių metų

Septynerių metų sūnų Dominyką auginanti L.Bražinskaitė-Tupikovskienė pasakojo, kad antroji atžala jų šeimoje buvo itin laukiama ir planuota.

„Vaikelis labai laukiamas. Gal kažkas sakytų, kad per didelis metų skirtumas tarp vaikų, tačiau jis buvo toks, kokio reikėjo mums patiems. Dar prieš metus sūnus reikalavo kur kas daugiau dėmesio, o dabar, kai jau lanko mokyklą, vaikas labai staigiai suaugo, tapo tikru pagalbininku, kartu su vyru labai manimi rūpinasi. Pajutome, kad būtent dabar pats tinkamiausias laikas antrajai atžalai“, – atviravo L.Bražinskaitė-Tupikovskienė.

Robertino Valiulio nuotr.
Robertino Valiulio nuotr.

 

Naujausi straipsniai