Antrą kartą vis nepastojanti Kim Kardashian svarsto ieškoti surogatinės motinos

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-31 14:02
Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (34 m.) su vyru reperiu Kanye Westu (37 m.) jau metus bando pradėti antrą vaikelį, tačiau jų pastangos – bevaisės. Vis nepastojanti Kim Kardashian jau pradėjo svarstyti ir apie kitas galimybes, pavyzdžiui, surogatinę motinystę.

Žurnalui „Us Weekly“ vienas šaltinis iš Kim Kardashian aplinkos pasakojo, kad jeigu jai ir toliau nepavyks pastoti, ji kitokiais būdais bandys pagausinti savo šeimą. Šaltinis taip pat pasakojo, kad Kim Kardashian jau bandė ir apvaisinimą mėgintuvėlyje, tačiau ir ši procedūra buvo nesėkminga.

Praėjusį mėnesį laidoje „Today“ Kim Kardashian sakė, kad medikai jai jau rekomendavo apsvarstyti galimybę ieškoti pakaitinės motinos, bet ji dar nelinkusi nuleisti rankų.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Norėčiau dar šiek tiek palaukti ir dar pabandyti, – sakė ji. – Vis dar turiu vilties, tad ir toliau stengsiuosi. Bet niekada nesakyk niekada. Turiu omeny, mes dar nekalbėjome apie įvaikinimą.“

2013-ųjų birželį Kim Kardashian mėnesiu anksčiau nei planuota pagimdė savo pirmagimę North, gimdymas buvo su komplikacijomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai