Angelina Jolie papasakojo, kaip atrodė jos oficialios vedybos su Bradu Pittu Kalifornijoje

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-22 14:17
Holivudo žvaigždė Angelina Jolie (40 m.) naujame interviu papasakojo apie savo tikrąsias vedybas su Bradu Pittu (51 m.), kurios įvyko dar prieš ceremoniją jų viloje Prancūzijoje.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas susituokė 2014-ųjų rugpjūtį, tačiau vėliau pati aktorė išdavė, kad oficialiai vyru ir žmona jiedu tapo kiek anksčiau, dar būdami Amerikoje.

Teisiškai įregistruoti savo santuokos Prancūzijoje jie negalėjo, tad formalumus susitvarkė savo gimtojoje šalyje dar prieš išvykdami į Prancūziją, kur ir įvyko jų vestuvės, kurias jiedu laiko tikrosiomis.

Man asmeniškai didžioji akimirka buvo tada, kai mes pasirašėme bendrus įvaikinimo dokumentus

„Ceremonija vyko Prancūzijoje, bet mums oficialiai susituokti reikėjo Kalifornijoje. Vieną dieną aš dirbau montažinėje, Bradas irgi tvarkė savo reikalus, ir mūsų asistentė mums pasakė: „Turite pasirašyti kelis popierius“.

Tad mes nuėjome pas ją tarp kitų susitikimų, kažkas pasakė, kad mūsų laukia teisėjas. Mes abu perklausėme: „Kaip suprasti, teisėjas laukia?“. Tada įėjo teisėjas, toks mielas vyrukas, ir kažkuriuo momentu Bradas paklausė: „Ar mums nereikėtų bent jau atsistoti?“. Teisėjas atsakė, kad ne. Tada staiga mudu supratome, kad mes jau esame susituokę, pačiu neoficialiausiu įmanomu būdu“, – prisiminimais dalijosi Angelina Jolie.

Aktorė ir režisierė taip pat pridūrė, kad santuoka jai niekada nebuvo prioritetas, ir kur kas svarbesnis įsipareigojimas vienas kitam jai buvo tada, kai jie kartu pasirašė įvaikinimo dokumentus.

Žurnalo „People“ viršelis
Žurnalo „People“ viršelis

„Man asmeniškai didžioji akimirka buvo tada, kai mes pasirašėme bendrus Maddoxo ir Zaharos įvaikinimo dokumentus, – NYT sakė Angelina Jolie. – Tai buvo sprendimas kartu auginti vaikus, įsipareigoti būti vienas kito gyvenimo dalimi visam likusiam gyvenimui. Tad santuoka man tam neprilygsta.“​

Žmonės.lt primena, kad Angelina Jolie ir Bradas Pittas kartu yra nuo 2005-ųjų. Pora augina šešis vaikus – tris įvaikintus ir tris biologinius. 

Žurnalo „People“ viršelis
Žurnalo „People“ viršelis
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai