Aneta Diraitytė „Miss Global Beauty Queen“ konkurse Seule pateko tarp 15-os geriausių

Aneta Diraitytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-18 23:31
Vėlyvą sekmadienio vakarą į Lietuvą skrydžiu iš Maskvos grįžo modelis Aneta Diraitytė. Prieš porą savaičių sparnus į tolimąją Aziją pakėlusi mergina vos prieš kelias dienas dalyvavo Pietų Korėjoje, Seule, vykusiame grožio konkurse „Miss Global Beauty Queen“, kuriame buvo pripažinta viena gražiausių planetos merginų.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Lietuvai atstovavusi 17-metė Aneta konkurse susirungė su 85 konkurentėmis iš viso pasaulio, pateko į finalinį 15-uką.

Kelionę į Pietų Korėją ji prisimins ilgam. Dvi savaites egzotiškoje šalyje viešėjusiai merginai šis grožio konkursas kol kas svarbiausias jos karjeroje.

Vilniaus oro uoste išlipusią merginą su gėlių puokštėmis ir sveikinimais pasitiko artimieji, ją pasveikino mama Tatjana. Jaudulio neslėpdama mergina prapliupo džiaugsmo ašaromis.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Iš konkurso ji grįžo su specialiu trofėjumi, kokio iki šiol šiame konkurse nepavyko iškovoti nė vienai lietuvei. Toks įvertinimas ir specialūs prizai buvo įteikti visoms į geriausiųjų 15-uką patekusioms dalyvėms.

2015-ųjų metų gražiausia „Miss Global Beauty Queen“ mergina tapo Tailando atstovė, pirmąja vicemis buvo pripažinta estė, antrąja – korėjietė, trečiosios vicemis karūną užsidėjo Rusijos atstovė, o ketvirtąja vicemis tapo vietnamietė.

Kokiu eiliškumu buvo įvertintos 6-15 vietų laimėtojos, organizatoriai kol kas neatskleidžia. Galutiniai rezultatai turėtų paaiškėti artimiausiu metu. Tuomet bus aišku, kelinta iš 15 į pusfinalį patekusių dalyvių liko lietuvė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Daugiau konkurso akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai