Andrius Mamontovas: į „Euroviziją“ turėtų važiuoti Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos duetas

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-07 23:54
Šeštadienio vakarą paaiškėjo trys „Eurovizijos“ atrankos finalininkai. Iš kovos komisijos narių ir žiūrovų balsavimo sprendimu pasitraukė Edgaras Lubys ir Jurgis Brūzga. Laidoje daugiausiai simpatijų sulaukė Monika Linkytė, teigimai buvo įvertintas netikėtas jos ir Vaido Baumilos duetas.

Savo nuomonę apie šį pasirodymą išsakė ir Andrius Mamontovas. Socialiniame tinkle „Facebook“ jis rašė:

„Žinau, kad Eurovizijos organizatoriai man didele meile nedega, nes ne visada sakau, tai, ką jie norėtų girdėti, tačiau jeigu šiandien būtų paskutinė atrankų laida, tai į Vieną turėtų važiuoti Vaido ir Monikos duetas. Dviese jie nepalyginamai stipresni, nei po vieną. Daina jų duetui labai tinka. Balsai skamba. Jie patys jaučiasi dviese daug stipriau ir nebesikankina dėl to, ką daryti scenoje. Bučinys galėtų būti kiek naivesnis, tačiau iš esmės, tai yra geriausias variantas, koks tik buvo šių metų atrankose.

Labai gaila, kad Edgaras Lubys atrodo praradęs viltį. Galbūt jis pavargo nuo intrigų, kurių ten, faktas, netrūksta. Galbūt mato savo silpnasias puses. Jo pasirodymas išties buvo nesuprantamas ir perspaustas, nors sudainavo puikiai.

Kad neatrodyčiau saldus, kaip medus, įmesiu šaukštą deguto: skirtingai nuo Vaido ir Monikos dueto, vedėjų duetas vis dar neįtikina.“

Kokia jūsų nuomonė – ar balsuotumėt už Monikos ir Vaido duetą?

TAIP PAT SKAITYKITE:

 

Naujausi straipsniai