Andrius Kandelis skiriasi su žmona Milda – byra trečioji šokėjo santuoka

Andrius Kandelis su žmona Milda / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-16 10:26
Andriui Kandeliui (33) nepavyko išsaugoti jau trečios santuokos. Žinomas šokėjas po ketverių bendro gyvenimo metų skiriasi su žmona Milda Kandeliene, praneša Žmonės.lt.

Kandelių skyrybų dokumentai trečiadienio rytą pasiekė Vilniaus miesto apylinkės teismą. Pora bendru sutarimu prašo juos išskirti.   

A.Kandelis farmacininkę Mildą Dužinaitę vedė 2011 metų liepą. Mildai ši santuoka buvo pirmoji, po tuoktuvių ji pasirinko vyro pavardę. Pora augina dukrą. 

A.Kandeliui vestuvės su Milda buvo jau trečios.

„Veiklios grupės“ nuotr.
„Veiklios grupės“ nuotr.

Jis anksčiau buvo vedęs žinomą šokėją Eglę Visockaitę, vėliau – Redą Gikytę, kuri, išsiskyrusi su A.Kandeliu, ištekėjo už Egmonto Bžesko.

„Jei bus blogai, vesiu ir 10 kartų. Nemanau, kad tai yra nuodėmė. Manau, tai variklis eiti į priekį. Tu ieškai savo laimės, ieškai antros pusės. Ir ieškosi tol, kol surasi. Dabar man atrodo – ją radau“, – po trečiųjų vestuvių kalbėjo A.Kandelis. Ir, atrodo, prisikalbėjo.

Skyrybos – ne vienintelis pastaruoju metu A.Kandeliui tekęs gyvenimo išbandymas. Garsiam vyrui tenka aiškintis skandalingoje drabužių vagystės istorijoje. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai