Amerikietė Antano Kavaliausko žmona Amanda lietuviškus filmus jau žiūri be titrų

Antanas Kavaliauskas su žmona Amanda / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-20 15:09
Vilniuje neseniai vykusi lietuviško filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ VIP premjera sudomino būrį žinomų žmonių. Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti ne tik verslo ir pramogų pasaulio atstovų. Premjeros nepraleido ir krepšininkas Antanas Kavaliauskas, į filmą atvykęs su amerikiete žmona Amanda.

A.Kavaliauskas save vadina dideliu kino gerbėju ir tik radęs progą visuomet stengiasi pažiūrėti naujausius filmus. Į „Kunigo naudą velniai gaudo“ premjerą jį pakvietė filme vaidinantis Mindaugas Papinigis.

„Esame geri draugai. Mindaugas dažnai atvyksta pažiūrėti, kaip žaidžiu krepšinį, todėl man buvo malonu pamatyti jį vaidinant. Jis labai gerai atlieka jam paskirtus vaidmenis, buvo smagu pažiūrėti“, – Žmonės.lt sakė žinomas krepšininkas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujo lietuviško filmo premjeroje – garsenybių poros

Daugiau premjeros akimirkų – nuotraukų galerijoje: 

A.Kavaliauskas sako mėgstantis įvairaus žanro filmus, tačiau tarp jo mėgstamiausių – kupini veiksmo ir fantastikos elementų.

„Mėgstam su žmona eiti į kiną. Tuomet pakalbinam mamą, pasodinam su vaikais, o patys einam žiūrėti filmo“, – juokėsi jis.

Sportininkas yra itin didelis filmų, kuriuose vaidina Leonardo DiCaprio ir Willas Smithas gerbėjas, todėl nenuostabu, kad vienas jam labiausiai patikusių filmų – „Pašėlę vyrukai“.

„Man patinka ir visi superherojai. Nesvarbu, ar Džeimsas Bondas, ar Geležinis žmogus, ar Supermenas. Jie ištraukia mano vaikišką pusę“, – juokėsi A.Kvaliauskas.

Augusto Didžgalvio nuotr.
Augusto Didžgalvio nuotr.

Tačiau jis nesibodi ir lietuviškų juostų, kurias neretai žiūri su žmona.

„Ji lietuviškai viską supranta, tačiau dar gėdijasi kalbėti, nedrįsta. Suprato ir „Kunigo naudą velniai gaudo“, kaip sakė – 90 proc. filmo. Sunkiau suprasti buvo tik tas vietas, kur kalbasi kaimo bobutės“, – juokėsi A.Kavaliauskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai