Ali Gadžijevas su mylimąja Patricija įsiamžino romantiškoje kalėdinėje fotosesijoje

Patricija Žuromskytė ir Ali Gadžijevas / Šarūnės Zurbos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-16 13:07
Belgiško šokolado ambasadorius ir išskirtinių šokoladinių Vilniuje įkūrėjas Ali Gadžijevas nusifotografavo romantiškoje kalėdinėje fotosesijoje kartu su savo mylimąja Patricija.

Kalėdinį stalą, prie kurio buvo įamžintos gražiosios akimirkos, stilizavo jie patys, naudodami interjero dizaino studijas baigusios Patricijos parinktus lininius stalo dekoro elementus iš namų tekstilės parduotuvės „Linen tales” ir, žinoma, Ali kurtus eklerus.

„Mums labai patinka susikurti kalėdinę nuotaiką namuose, tam Patricija skiria tikrai daug dėmesio. Ir ne tik eglutei bei namų papuošimams – mums svarbu, kaip atrodo šventinis stalas. Šiemet pagalvojome, kad antrą šv. Kalėdų dieną, kai pas save norisi pasikviesti draugų, gera idėja yra papuošti ne paprastą, o kalėdinį desertų stalą,” – pasakojo Ali Gadžijevas.

Desertų stalas, kaip tikina šokolado meistras, yra tikrai gera mintis ne tik dėl netikėtumo.

„Draugams reikia leisti atsikvėpti nuo silkių ir mišrainių maratono”, – juokaudamas sakė Ali, kuris fotosesijai skirtą stalą puošė ne tik linine stalo tekstile bei eglės šakomis, bet ir savo kurtais desertais: prancūziškaisiais macarons ir eklerais.

Šarūnės Zurbos nuotr.
Šarūnės Zurbos nuotr.

„Sukūrę stilingą kalėdinį saldumynų stalą Ali ir Patricija leido įsitikinti, kaip gražiai kartu gali derėti lietuviams taip gerai pažįstamas linas ir  išskirtiniai, modernūs saldumynai. Tai gali būti puiki idėja kiekvieniems namams“, – sako „Linen Tales“ prekės ženklo vadovė Vaida Kniūkštienė.

Ali Gadžijevo manymu, desertų stalas galėtų būti įrengtas ir kitomis švenčių dienomis.

„Jei tokį stalą padengsite atskiroje erdvėje, galbūt arčiau eglutės, svečiams bus geras motyvas atsikelti nuo pagrindinio vaišių stalo. Desertų stalas gali būti paruoštas ir švedišku principu, taigi nebūtinai taip, kaip mūsų fotosesijoje. Galbūt tokius desertų stalus labiau įprasta matyti vestuvėse, bet iš tiesų atskiro desertų stalo idėja tinka bet kuriai šventei, kai namuose daugiau svečių ir nesinori desertų patiekti šalia mėsos ir žuvies patiekalų”, – sakė moderniųjų „Ali šokoladinių” įkūrėjas.

Judviejų fotosesija vyko vienoje gražiausių Vilnius senamiesčio vietų – Stiklių gatvėje, kur yra įsikūrusi jų mėgiama namų tekstilės parduotuvė „Linen tales”.

Šarūnės Zurbos nuotr.
Šarūnės Zurbos nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai