Alfas Ivanauskas pristato „Sekso ir miesto“ įkvėptą kulinarinį žurnalą suaugusiems „Food Porn“

Iliustracija iš VMG žurnalo „Food Porn“ / VMG nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-19 17:23
Nuo Honkongo iki Niujorko. „Virtuvės mitų griovėjų“ (VMG )komanda vasarą sukūrusi pirmą pasaulyje kvepiantį žurnalą, gruodį pristato savo naujausią kūrinį – kulinarinį žurnalą „Food Porn“, įkvėptą Niujorko ir kultinio filmo „Seksas ir miestas“.

„Šis žurnalo numeris – apie mūsų visų silpnybes, o gal net priklausomybes. Pasaulyje paplitęs terminas „food porn“, kuris gali reikšti „nuodėmės vertų patiekalų nuotraukas“, apsivalgymą, neabejingumą ir negalėjimą atsispirti skaniam maistui.

Viena minčių, man grįžus iš Niujorko, – kada nors vieną VMG žurnalo numerį skirti būtent šiam didmiesčiui, kuris tiesiog alsuote alsuoja „food porn“ vaizdais. Silpnybių sąrašą papildė ir seksas, tapęs svarbia žurnalo vizualikos dalimis“, – sako Alfas Ivanauskas, kurio redaguojamas kulinarinis žurnalas dvejus metus prestižiniuose apdovanojimuose įvertintas kaip geriausias pasaulyje.

Alfas juokiasi, kad skaitytojai iš karto yra įspėjami, jog dažnai gamindami ir valgydami šio numerio patiekalus, rizikuoja priaugti 3 papildomus kilogramus. 

Naujo VMG žurnalo višelis
Naujo VMG žurnalo višelis

„Todėl seksas ir maistas – geriausias derinys“, – mirkteli Alfas, atskleisdamas kelias nuotraukas iš naujausio žurnalo.

Vienoje iš jų – 2008 m. „Mis Lietuva“ nugalėtoja, televizijos ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė. Ji kartu su dar keturiomis moterimis ryžosi aistringai degustacijai lovoje. 

Nors bene paslaptingiausia ir seksualiausia fotosesija – pyragų ir keksų. Joje daug nuogo kūno ir incognito likę vyrai. Spėkite, koks garsus vyras nuotraukoje drąsiai demonstruoja savo ištreniruotą kūną? Tačiau ko nepadarysi dėl „Amerikietiško pyrago“ idėjos. Gali net ir likti be kelnių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žinomos moterys lovoje mėgavosi Alfo Ivanausko ruoštais patiekalais

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai