Alfas Ivanauskas kviečia išrinkti kulinarinio pasaulio lyderius

Alfas Ivanauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-14 18:06
Birželio 1 d. vyks „VMG kulinariniai apdovanojimai 2015“, kuriuose bus įvertinti kulinarinio pasaulio lyderiai. Šių metų intriga – laimėtojus rinks apdovanojimuose dalyvaujantys svečiai. Jų skaičius turėtų siekti 400. Pirmą kartą nacionaliniuose apdovanojimuose bus pasitelkta moderni balsavimo įranga, kurią jau dabar programuoja geriausi mūsų šalies IT specialistai.

Šiemet VMG komanda žada dar įspūdingesnę ceremoniją nei pernai. Joje laukiama ir daug svečių iš užsienio. Apdovanojimai vyks Lietuvos rusų dramos teatre. Pasirinkta vieta teatre įkvėpė ir renginio scenarijų bei scenografiją, taip pat vedėjų pasirinkimą. Jų šiais metais net trys.

Tiesa, 2015 m. apdovanojimų simbolis kol kas nėra įvardijamas. Pernai juo tapo pavasariniai ridikėliai. Tačiau atskleidžiama, kad renginio metu VMG pristatys naują produktą, gimusį bendradarbiaujant su dizaineriu Juozu Statkevičiumi. 

Renginio metu VMG pristatys naują produktą, gimusį bendradarbiaujant su dizaineriu Juozu Statkevičiumi. 

„Pažadame sukurti tikrą kulinarinį teatrą, kuriame vertinsime, kuris iš aktorių, t. y. nominantų, vertas geriausiojo apdovanojimo”, – apie būsimą renginį sako „VMG kulinarinio žurnalo“ vyr. redaktorius ir apdovanojimų sumanytojas Alfas Ivanauskas.

Ceremonijos metu bus pristatytos 11 nominacijų. Tarp jų – „Metų šefas“, „Metų naujokas“, „Metų tinklaraštininkas“, „Metų restoranų tinklas“, „Metų vieno patiekalo restoranas“, „Metų naktinis baras“, „Metų virtuvė“, „Metų kavos ekspertas“, „Metų kepyklėlė“, „Metų e(i)migrantas“, „Už nacionalinius nuopelnus kulinarijai”. 

„Daugiausia nominantų – „Metų naujoko“ kategorijoje. Džiugu, kad Lietuvos kulinarinis pasaulis taip plečiasi ir atsinaujina. O išskirtines iniciatyvas turime palaikyti ir įvertinti!“, - džiaugiasi A. Ivanauskas.

Renginio organizatoriai žada ne tik nustebinti renginio metu „iškeptais“ netikėtumais, bet ir gurmaniškais muzikiniais akcentais, tarp kurių – dar niekur Lietuvoje nekoncertavę, kaimynų latvių atrasti debiutuojantys lietuviai „Sister on wire“, kerinčio balso atlikėja Alice Way ir kiti atlikėjai.

Specialiai šiam renginiui įspūdingą aranžuotę kuria kompozitorius Artūras Novikas, o kūrinį atliks netrukus savo antrąją kompaktinę plokštelę išleisiantys A. Noviko auklėtiniai  „Jazz Island“.  

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai