Aleksejus Čadovas prabilo apie skyrybas su Agnija Ditkovskyte: „Norėjau sukurti laimingą šeimą“

Agnija Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-27 13:32
Jau kurį laiką Rusijos žiniasklaida tiesiog mirga nuo pranešimų apie vienos gražiausių aktorių porų – lietuvių kilmės Agnijos Ditkovskytės (27) ir jos vyro Aleksejaus Čadovo (33) skyrybas. Nors į dienos šviesą traukiamos vis naujos detalės, patys sutuoktiniai kalbų nei neigė, nei tvirtino. Vis dėlto, tyla truko ne amžinai – jiedu davė komentarus apie byrančią santuoką.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Žurnalui „StarHit“ A.Čadovas paatviravo apie skyrybas su žmona: „Mes su Agnija iš tiesų išsiskyrėme. Vis dėlto mudu išsaugojome gerus tarpusavio santykius – dėl mūsų sūnaus Fiodoro. Aš nuoširdžiai norėjau sukurti laimingą šeimą, tačiau gyvenime, pasirodo, viskas kur kas sudėtingiau. Esu labai dėkingas Agnijai už sūnų ir padarysiu viską, kas įmanoma ir kas neįmanoma, kad tik jis būtų laimingas. Kartu mes praleidome iš tiesų laimingą laiką, tačiau viskam ateina pabaiga.“

Kartu mes praleidome iš tiesų laimingą laiką, tačiau viskam ateina pabaiga...

A.Čadovas taip pat atviravo, kad paskutinėmis dienomis jiems teko išgyventi tikrą siaubą dėl užklupusio susidomėjimo judviejų šeimos skyrybomis.

„Nenorėjau komentuoti to, kas susiję tik su manimi ir Agnija, nes laikiau tai asmeniniu reikalu, tačiau trūko kantrybė  <...>. Taip, mudu išsiskyrėme, bet kartu auginame sūnų, o mūsų šeimos ir toliau viena kitą gerbia“, – teigė jis.

Pati A.Ditkovskytė, iki šiol nekomentavusi situacijos, į gerbėjus kreipėsi socialiniame tinkle „Instagram“: „Galima tikėti tik žodžiais paties žmogaus – jie tuoj atsiras (Agnija davė atvirą interviu žurnalui „OK“, kuris netrukus pasirodys, – red.past.). O tiems, kurie veržiasi į svetimo žmogaus gyvenimą ir nori lieti savo negatyvą, linkiu sėkmės ir stiprios sveikatos.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Agnija Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas pasuko skirtingais keliais: kalta neištikimybė?

Tatjana Liutajeva prabilo apie dukros Agnijos Ditkovskytės skyrybas: „Jie atskirai gyvena nuo gegužės“

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai