Alecas Baldwinas ir jo dukra Ireland pasišaipė iš skandalo, kai aktorius ją išvadino kiaule

Alecas Baldwinas ir Ireland Baldwin / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-09 15:50
Prieš aštuonerius metus Aleco Baldwino (57 m.) ir jo dukters Ireland Baldwin (19 m.) santykiai nebuvo patys geriausi – tuo metu aktorius ne itin draugiškai bendravo su savo buvusia žmona Kim Basinger, o į karą tarp buvusių sutuoktinių buvo įtraukta ir jų tuo metu 12-metė duktė.

Turbūt daugelis prisimena nemalonų skandalą, kuomet buvo paviešintas telefoninis Aleco Baldwino ir Ireland pokalbis, kurio metu įsikarščiavęs aktorius savo dukrą išvadino „nemandagia, neišauklėta maža kiaule“. 

Tačiau tai – jau praeityje, tėvas ir dukra dabar bendrauja kaip niekad draugiškai ir visiems skaudžios skyrybos jau pamirštos. Maža to, Alecas Baldwinas ir jo dukra net pasišaipė iš to nelemto telefoninio pokalbio – Ireland Baldwin savo „Instagram“ paskyroje įsikėlė šmaikščią nuotrauką su užuomina į aštuonerių metų senumo skandalą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nuotraukoje Ireland kartu su tėčiu, kuris su antrąja žmona šiuo metu augina du mažamečius vaikus, skaito vaikišką knygelę „Jeigu aš būčiau kiaulė“.

„Jeigu aš būčiau kiaulė... Aš, žinoma, būčiau Nemandagi ir Neišauklėta!“ – šmaikščią nuotrauką pakomentavo kartėlio jau seniai nebejaučianti gražuolė Ireland Baldwin.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai