Aktorius veteranas Joelas Grey būdamas 82-ejų viešai prisipažino esąs gėjus

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-29 12:12
„Oskaru“ apdovanotas amerikiečių aktorius Joelas Grey būdamas 82-ejų viešai pasisakė esąs gėjus.

„Purvinų šokių“ žvaigždės Jennifer Grey tėvas, kuris nusifilmavo „Kabarete“ drauge su gėjų ikona Liza Minnelli, atskleidė, jog draugai ir šeima jau kuris laikas žinojo apie jo seksualinę orientaciją, bet jis tik dabar jaučiasi galįs prabilti apie tai viešai.

Žurnalui „People“ jis sakė: „Man nepatinka etiketės, bet jei jau reikia priklijuoti tam etiketę, tai aš esu gėjus. Visi man artimi žmonės daug metų žino, kas esu. Vis dėlto prireikė laiko priimti tą kitą dalį to, kas visuomet buvau“.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Joelas Grey tvirtina, jog nesigaili dėl 24 metus trukusios savo santuokos su Jennifer motina Jo Wilder, nes vis dar laiko tai „laimingiausiu“ savo gyvenimo periodu.

Girdama tėvą už šį viešą pripažinimą, Jennifer sakė: „Jaučiuosi labai laiminga dėl savo tėčio, kad jis priėjo tokį savo gyvenimo tašką, kai jaučiasi saugus ir pakankamai ramus viešai pripažinti save gėjumi. Visų pirma dėl to, kad daugiau žmonių yra laisvi pripažinti savo tikrąją prigimtį ir gali, tikėkimės, priartėti prie meilės ir priimti save tokius, kokie iš tikrųjų yra, gali, nesvarbu, koks jų amžius, nesvarbu, kiek ilgai tai užtrunka, pagaliau būti laisvi nuo melo ar pusiau tiesos, tai yra laisvė.“

Joelas Grey su Jo Wilder išsiskyrė 1982-aisiais. Pora dar turi sūnų Jamesą.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai