Aktorius Remigijus Vilkaitis išsiskyrė su žmona Jolita

Remigijus Vilkaitis su žmona / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-18 11:05
Aktorius Remigijus Vilkaitis (65) ir jo žmona, anglų kalbos dėstytoja Jolita Vilkaitienė (53) nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Pora į teismą kreipėsi prašydami juodu išskirti bendru sutikimu.

Trečiadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Sigita Zubavičiūtė-Montvilienė tenkino judviejų prašymą – sutuoktiniai oficialiai išskirti.

Teismo atstovė spaudai Guoda Paužaitė Žmonės.lt patvirtino: „Prašymas patenkintas, santuoka nutraukta.“

Per 30 dienų teismo sprendimą dar galima apskųsti.

R.Vilkaičio ir J.Vilkaitienės santuoka truko apie trisdešimt metų. Prieš 7 metus interviu žurnalui „Žmonės“ aktorius paatviravo ir apie asmeninius santykius.

Paklaustas apie ilgai trunkančią santuoką ir vieną moterį, aktorius turėjo ką atsakyti. „Nesu pietietis ir manau, kad jei kasdien trinsi po šimtą kartų, meilės žodžiai nuvertės ir mažiau reikš. Makaronų gali prikabinti ir turėdamas purviną dūšią. Nebūtina garsiai įvardyti, rodyti to, ką iš tikrųjų jauti. Nereikia ardyti tylos. Tai ne vien temperamento klausimas, tiesiog mes esame mažiau ištaškyti nei Pietų kraštų gyventojai.

Didelis skirtumas, ar mandarinas kas rytą pats užauga ir jį reikia tik nusiskinti, ar turi auginti, prižiūrėti, dangstyti, šildyti, saugoti. (Kitą mandariną lengviau nusiskinti negu rūpintis tuo, kuris šalia...) Taip, dėl to kartais labai naudinga bent trumpam išvažiuoti. Tada supranti, kad to, ką turi, į nieką nekeistum, kitaip pažvelgi į artimuosius, į žmoną, kuri kas rytą, kai dar tamsu ir šalta, turi skubėti į darbą. Ir į sūnų“, – interviu žurnalui „Žmonės“ 2008 metais sakė R.Vilkaitis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Temos:

Skyrybos Aktualu

Naujausi straipsniai