Aktorė Kate Winslet 40-ąjį gimtadienį ketina švęsti vilkėdama bikinį

Kate Winslet / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-19 13:27
Kate Winslet pažadėjo, kad savo artėjantį 40-metį pasitiks nusimetusi drabužius ir tą dieną praleis vilkėdama tik bikinį.

Nors britų aktorei, 2008-aisiais pelniusiai „Oskarą“ už nacių koncentracijos stovyklos prižiūrėtojos vaidmenį „Skaitove“ („The Reader“), 40 metų sukaks tik spalio 5 dieną, ji jau dabar planuoja, ką veiks šią svarbią dieną.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Britų televizijos ITV pramoginei laidai „Lorraine“ Kate Winslet sakė: „Tiesą sakant, labai dėl to jaudinuosi. Manau, per kelerius pastaruosius metus išties daug nuveikiau... Man tai buvo iš tikrųjų įdomus, įvairiapusis ir tam tikra prasme daug pasitenkinimo teikęs laikotarpis, todėl lyg ir jaučiu esanti viso to nusipelniusi, artėdama prie savo 40-mečio.“

„Turiu tokią keistą nuojautą, kad tą dieną praleisiu vilkėdama bikinį. Nežinau, kodėl taip nusprendžiau, tačiau noriu jaustis puikiai ir energingai, jausti tai, ką iš tiesų jaučiu... Todėl nekantriai to laukiu“, – sakė aktorė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai