Aktorė Denise Richards už 7,7 mln. JAV dolerių parduoda skoningai įrengtą vilą Holivudo kalvose

Denise Richards namai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-28 16:58
Aktorė Denise Richards (44 m.) parduoda savo vilą Holivudo kalvose, už ją už buvusi Charlie Sheeno (49 m.) žmona tikisi gauti 7,7 mln. JAV dolerių (6,9 mln. eurų).

Po to, kai šią vilą nusipirko Denise Richards, pagrindinis namas buvo renovuotas ir praplėstas ir dabar yra 770 kv. m ploto.

46 arų teritorijoje esančiame name yra šeši miegamieji, tiek pat vonios kambarių, du darbo kambariai, vyno degustavimo kambarys, erdvus valgomasis, iš kurio galima patekti į kiemą.

Kieme yra nedidelis, 74 kv. m kotedžas, iš kurio galima patekti į poilsio zoną ir lauko valgomąjį. Naujieji vilos gyventojai taip pat galės mėgautis įspūdingu baseinu su čiuožykla ir kriokliais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tris vaikus auginanti Denise Richards yra aktyvi gyvūnų mylėtoja ir globėja, tad savo namuose ji įrengė ir nedidelę benamių gyvūnų prieglaudą, kur priglausdavo paklydusius keturkojus iki kol surasdavo jiems naujus šeimininkus.

Kaimynystėje gyvena tokios žvaigždės kaip Jennifer Lopez, Khloe ir Kourtney Kardashian, Kylie Jenner, Mattas LeBlancas bei Lisa Marie Presley.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai