Aktorė Anna Reese kaltinama mirtinai partrenkus policininką

Anna Reese / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-27 18:50
Tailando ir Britanijos pilietybę turinčiai aktorei Annai Reese buvo pateikti kaltinimai dėl neatsargaus vairavimo ir žmogaus gyvybę nusinešusio eismo įvykio, kai jos mašina įsirėžė į stovintį policijos automobilį Tailando sostinėje.

Filmo „Legenda apie Cunamio karį“ (Legend of the Tsunami Warrior) žvaigždutė, kurios tikrasis vardas – Anna Hambawaris, penktadienio rytą vairavo Bankoke „Mercedes-Benz“ sedaną ir įsirėžė į automobilį, kuriame buvo 44 metų Sufanburio policijos departamento inspektorius Napadolas Wongbanditas. Manoma, kad pareigūnas mirė akimirksniu.

Vėliau paskelbtame vaizdo įraše matėsi kūkčiojanti A.Reese, puolanti ant sudaužyto automobilio.

28 metų aktorė, kuri dar buvo apkaltinta dėl pasišalinimo iš eismo įvykio vietos, savo pranešime rašo: „Gailiuosi dėl to, kas nutiko, ir noriu padėti aukos šeimai. Kai byla bus išnagrinėta, norėsiu meditacijos (terapijos), kad nuraminčiau savo protą. Noriu pasakyti kitiems vairuotojams, kad būtų itin atsargūs... Noriu, kad mano atvejis primintų kitiems žmonėms.“

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai