Agnės Jagelavičiūtės ir Miss Sheep į kiną sukviestos „normalios bobos“ aukojo moterų krizių centrui

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-22 19:28
Penktadienio vakarą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyko stilistės Agnės Jagelavičiūtės ir dainininkės Dovilės Filmanavičiūtės-Miss Sheep inicijuotas renginys „Normalios bobos eina OUT“. Daugiau nei tūkstantis moterų išvydo naujausią režisieriaus Davido O.Russelo filmą „Džoja“.

Jau trečią kartą vykstantis renginys šįkart turėjo ypatingą tikslą. Lėšos, surinktos renginio metu, bus paaukotos Vilniaus moterų namų krizių centrui. 

„Mes norime ne tik turiningai praleisti laiką, bet taip pat paversti jį prasmingu“, – taip į renginį kvietė Agnė ir Dovilė.

D.Filmanavičiūtė-Miss Sheep Žmonės.lt sakė, kad ši kilni idėja kilo A.Jagelavičiūtei, kai tik ji pamatė filmo „Džoja“ anonsą. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Normalios bobos out eina jau ne pirmą kartą. Tačiau mintis kino seansus paversti geru darbu kilo tik po mano bičiulės Agnės Jagelavičiūtės skambučio, kuomet atostogaudama ji pamatė „Džojos“ treilerį ir paskambinusi man sušuko: „Suburkime jas su gražia mintimi!“, – Žmonės.lt sakė D.Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

Dar dabar Dovilė negali patikėti šio renginio sėkme. Dainininkė teigė, kad kad bilietai į kino seansą buvo iššluoti kone akimirksniu. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Aš verkiau, kai 1200 moterų trijuose miestuose bilietus nupirko per valandą. Jos ne tik žiūrės kiną, jos tuo pačiu aukos moterų krizių centrui ir motinos bei vaiko centrui.

Mane giliai sujaudino, kokie vieningi gali būti žmonės. Jei per valandą atsitinka taip, tad kaip atsitiktų per dieną? Kita vertus, man tai yra ženklas, kokios stiprios Lietuvos moterys. Tai įkvepia“, – Žmonės.lt sakė jaudulio neslėpdama D.Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

Dar prieš renginį D.Filmanavičiūtė-Miss Sheep prašė moterų, kad į kino teatrą atsineštų po vieną moteriškos higienos reikmenį, nes to labai trūksta Motinos ir vaiko namams.

Akivaizdu, kad Dovilės prašymas buvo išpildytas su kaupu. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Normalios bobos eina OUT“ – tai kino renginių serija, skirta merginoms su polėkiu, humoro jausmu ar tiesiog toms, kurios pilnomis saujomis, semdamos gyvenimą, sako „Let’s do it“. 

Į penktadienio seansą atvyko Simona Burbaitė, Solveiga Mykolaitytė, Karolina Toleikytė, Vaida Lisikaitė, Eglė Žiūkaitė, Justina Stambrauskaitė ir šimtai kitų, aukoti nusiteikusių moterų.

 

Naujausi straipsniai