Agnei Grigaliūnienei – 35-eri: „Grožio kultui siautėjant, galėčiau pasakyti, aš net noriu būti sena“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-10 11:06
Sekmadienį verslininkė Agnė Grigaliūnienė švenčia 35-ąjį gimtadienį. Moteris naujais gyvenimo metais žada dar daugiau naujų idėjų ir projektų.

Gimtadienį Agnė šventė išvakarėse su šeima, būriu draugų ir kolegų vakarieniaudami, po to linksminosi klube. Agnė juokiasi, kad šis gimtadienis – svarbus, nes po šventės nebegalės savęs vadinti jaunu žmogumi.

„Man atrodo, kad reikia atšvęsti, nes oficialiai pereinu į tą amžių, kai nebegalima pagal apibrėžimą vadintis jaunu žmogumi. Man atrodo, kad jaunimas yra iki 35 metų, – juokiasi Agnė. – O iš tikrųjų jaučiuosi jauna, energinga ir man labai patinka mano amžius. Nenorėčiau būti nei jaunesnė, nei vyresnė. Iš esmės, aš visuomet labai myliu savo gimtadienius, nes labai myliu savo gyvenimą ir noriu jį švęsti.“

Nuo metų nereikia slėptis

A.Grigaliūnienė teigia, kad metai yra tik skaičius, o dauguma sureikšmina ir bijo pasenti.

 „Grožio kultui siautėjant, galėčiau pasakyti, kad aš net noriu būti sena. Išvis nesuprantu bijojimo ir bandymo įvairiomis kosmetinėmis priemonėmis paslėpti amžių, nes tai yra juokinga ir šiek tiek liūdna žmonių kova su vėjo malūnu. Mes visi einame ten pat. Manau, kad ir moters, ir vyro amžius yra labai gražus visais periodais“, – Žmonės.lt sakė verslininkė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Gimtadienius reikia švęsti, nuo metų nereikia slėptis, nes tai beviltiška, ir reikia stengtis rasti džiaugsmą visose akimirkose.

Agnei dabartinis jos amžius yra tiesiog puikus: „Man atrodo, kad 35 metai yra tas laikas, kai moteris pradeda ne tik šypsotis, bet ir kalbėti. Tai amžius, kai esi jaunas, bet jau turi patirties ir žinių bagažą apie darbą ir šeimą.

Dabar jau pakankamai tvirtai ir užtikrintai jaučiuosi ant žemės, todėl nenorėčiau būti jaunesnė ir grįžti į tą nežinojimo, ieškojimų, klystkelių laiką. Lygiai taip pat nenorėčiau būti vyresnė, nes man labai patinka mano energija. Dėl to, manau, kad gimtadienius reikia švęsti, nuo metų nereikia slėptis, nes tai beviltiška, ir reikia stengtis rasti gyvenimo džiaugsmą visose akimirkose.“

 

Iš kur tiek optimizmo? Agnė sako, kad Lietuva yra gana liūdna šalis, pirmaujanti labai liūdnose statistikose. Norint, kad pasaulis būtų gražesnis, žinoma moteris ragina pradėti nuo savęs.

„Kas kitas tau sukurs gyvenimo džiaugsmą, jei ne tu pats? Nuo savęs ir turime pradėti. Manau, kad jaunystė išsilaiko dėl vidinės būsenos. Todėl pradėjau iniciatyvą „8 minutės“, kuri teigia, jog reikia praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais. Taip pat, aš manau, kad tą 8 minutę reikia plėsti – praleisti daugiau laiko ir su tėvais. Atrodo, juk kiekvienas galime prisidėti savais darbais. Mes nepakeisime pasaulio per vieną dieną, bet galime pradėti nuo savęs“, – mintimis dalijosi A.Grigaliūnienė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Svajoja apie didesnę šeimą

Agnė pripažįsta, kad dukra Jonė Adelė ir sūnus Gabrielius taip pat verčia ją dar labiau stengtis, išlikti energingai bei veikliai. Moteris neslepia, jog vaikų norėtų ir daugiau.

„Vaikai yra didžiausias džiaugsmas. Labai norėčiau jų turėti dar daugiau, gal kada nors ir pavyks. Vaikai yra ir laimė, bet ir labai didelė atsakomybė. Kaip aš sakau – daug laiko reikalaujantis gyvenimo projektas, nes mamos ir tėčiai turi gyventi su savo vaikais kasdien, ir turi milijonus pareigų. 

Kiekvieną kartą auginant vaiką, atrodo, kad tai darai pirmą kartą. Tiek jaunų tėvų vaikai turi savų pliusų ir minusų, tiek vyresnių tėvų vaikai jų turi. Aišku, kai esi brandus, tai daug brandžiau žiūri į motinystę ir labiau suvoki, ką darai. Kita vertus, kai esi vyresnis, pradedi labai visko bijoti. Kas irgi trukdo, nes vaikui vis tiek reikia pažinti pasaulį“, – pasakojo verslininkė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Karjera ir motinystė – dera

Agnė ne tik augina 13-metį sūnų, metukų dukrą, bet ir turi savo komunikacijos agentūrą, žaislų parduotuvę vaikams bei yra viena iniciatyvos „8 minutės“ įkūrėja. 

Kaip moteris viską suspėja?

„Kadangi jau 8 metus bent jau dalis mano komunikacijos agentūros veiklos yra renginiai, jų organizavimas, tai kažkaip ir pati išmokau viską susiorganizuoti, – juokiasi Agnė. – Aš manau, kad tai yra požiūrio ir prioritetų susidėliojimo klausimas. Esu už dirbančias mamas vien dėl to, kad jos turi būti nepriklausomos, savarankiškos, nes niekada nežinai, kaip pasisuks gyvenimas.

Lygiai taip pat neperspaudžiu, dirbu iki 18 valandos vakaro, savaitgaliai yra skirti tik šeimai ir artimiems. Stengiuosi šitos taisyklės nelaužyti, todėl norisi tikėti, kad visi yra patenkinti. Kol kas priekaištų nesusilaukiau.“

 

Agnė tikisi, jog ir nauji jos metai bus turiningi, pilni energijos ir naujų idėjų: „Tikiuosi nenuleisti rankų, išvystyti savo socialinius projektus, skirtus vaikams. Man tai atrodo labai prasminga. Taip pat tikiuosi labai daug jėgų, truputėlį daugiau kelionių su šeima. Norisi vaikams parodyti ir kalnus, ir pasaulį, ir muziejus, ir legolendą. Taigi, noriu daug gero ūpo, nes, man atrodo, kad nuo požiūrio labai daug kas priklauso.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Sausio 10 dieną gimtadienius švenčia ir daugiau garsių moterų. Tarp jų – tituluota gražuolė, „Misis Lietuva 2001“ Ilona Penkauskienė, astrologė Vaiva Budraitytė, atlikėja, grupės „Naujos pupytės“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai