Agnė Jagelavičiūtė sukvietė svečius į laidos „Aš – stilistas“ pristatymą kino teatre

Agnė Jagelavičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-27 19:17
Penktadienį sostinės kino teatre „Multikino“ vyko naujos TV3 laidos „Aš – stilistas“ pristatymo renginys. Vakaro svečius pasitiko viena laidos vedėjų Agnė Jagelavičiūtė.

Čia buvo pristatyta 12 projekto dalyvių, kurie tarpusavyje varžysis dėl geriausio stilisto vardo ir darbo vietos prekybos centre „Ozas“.

„Esu tas žmogus, kuris visuomet akcentuoja išsilavinimą, manau, kad jis yra būtinas. Tačiau šį kartą buvau įsitikinusi – nereikia atmesti dieviškojo faktoriaus. Galbūt kokios nors dalyvio gyvenimas pasisuko taip, kad ji tapo, tarkime, paštininku, tačiau jis turi didelį talentą. Čia yra galimybė ateiti ir tai įrodyti“, – Žmonės.lt sakė laidos vedėja Agnė Jagelavičiūtė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Stilistai gaus įvairias užduotis, jiems teks sukurti stilių įvairių nestandartinių tipų žmonėms. Jiems teks paslėpti tam tikrus kūno trūkumus ir išryškinti privalumus. Laidos atrankoje galėjo dalyvauti visi norintys, tiek profesionalai, visiems plačiai žinomi stilistai, tiek mėgėjai, neseniai karjerą pradėję savo srities specialistai.

Vakarėlyje taip pat dalyvavo stiliaus gurmanai ir madą mėgstantys svečiai. Po pristatymo kino centre surengtas filmo „Sen Loranas. Stilius – tai aš“ seansas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai