Agnė Gilytė: „Suprantu, kad banga, ant kurios esu, kaip pakilo, taip ir nusileis...“

Agnė Gilytė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-08 11:57
Agnė Gilytė (31) žino: dabar ji – ant bangos. Kone kultine tapusios stiliaus patarimų knygos „Spintologija“ tiražas knygynuose jau baigia išnykti, o ja besivadovaujančios moterys be gailesčio meta iš drabužinių seną chlamą. Tačiau populiarioji stilistė nežada sustoti.

Vėlyvą rudenį pasirodys paaugliams skirta knyga, taip pat apsipirkti padėsiantis darbo kalendorius. Stiliumi, mada ir tvarka spintose besidominčios moterys plūsta ir į Agnės vedamus seminarus, asmenines konsultacijas.

„Prasidėjo mano laikas, kurį noriu susiurbti maksimaliai. Juk nesu naivuolė, suvokiu, kad banga, ant kurios esu, kaip pakilo, taip ir nusileis. Todėl varau dabar daugiau, nei paprastai dirbčiau ir galėčiau sau leisti.“ 

Agnė juokiasi, kad jai, miestietei, pratusiai pliurpti neužsičiaupiant, bendravimas su tiek skirtingų moterų, problemų nekelia. Tačiau prisipažįsta, kad į draugystes su klientėmis nesileidžia. Kalba su jomis atvirai, bet – konfidencialiai.

„Pamačiusi vakarėlyje žavingai atrodančią damą, niekada nepasakysiu, kad tai mudvi šį drabužių ir aksesuarų derinį pasirinkome. Visi turi manyti, kad ji viską padarė pati.“ 

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai