ABBA narius vėl subūrė Bjorno Ulvaeuso restorano „Mamma Mia!“ atidarymas Stokholme

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-21 14:33
Legendinės aštuntojo dešimtmečio švedų popmuzikos grupės ABBA ketvertas pirmą kartą nuo 2008 metų trečiadienį vėl buvo drauge. Tačiau, gerbėjų liūdesiui, tik tam, kad dalyvautų gitaristo Bjorno Ulvaeuso naujo restorano Stokholme, įkvėpto miuziklo „Mamma Mia!“, atidaryme.

Benny Anderssonas, Anni-Frid Lyngstad ir buvusi B.Ulvaeuso žmona Agnetha Faltskog atvyko pasveikinti buvusio bendražygio į naująjį jo restoraną „Mamma Mia!“, kur visi lankytojai kviečiami dainuoti ir linksmintis skambant garsiausioms ABBA dainoms.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šios gardų maistą ir linksmas pramogas siūlančios vietos, kurioje padavėjams padeda ir su svečiais bendrauja aktoriai bei muzikantai, interjere atkartoti vaizdai, matomi miuzikle „Mamma Mia!“ ir to paties pavadinimo filme, kurio veiksmas vyksta idiliškoje Graikijos saloje.

Grupėje pianinu grojęs B.Anderssonas, atsakydamas į žurnalistų klausimus, sakė nemanantis, kad ABBA galėtų grįžti į sceną.

„Susirinkome čia linksmintis“, – savo ruožtu sakė dainų kūrėjas B.Ulvaeusas.

B.Anderssonas ir B.Ulvaeusas kartu su dainininkėmis Agnetha, žavėjusia savo ilgais šviesiais plaukais, ir brunete Anni-Frid drauge įkūrė ABBA, kuri aštuntajame dešimtmetyje kaip viesulas įsiveržė į pasaulio popmuzikos sceną su tokiais hitais kaip „Waterloo“ ir „Dancing Queen“.

Garsusis ketvertas, kurio narius anksčiau siejo ir santuokiniai saitai, drauge viešumoje pasirodė pirmą kartą nuo 2008 metų. Paskutinį savo pasirodymą jie surengė 1986 metais.

Trečiadienį į restoraną jie atvyko ir iš jo išvyko atskirai, taip pat nesutiko būti drauge nufotografuoti.

Nuo 1974-ųjų triumfo Eurovizijos dainų konkurse ABBA visame pasaulyje pardavė daugiau nei 380 mln. savo albumų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai