60-ojo gimtadienio proga Edmundas Kučinskas sulaukė staigmenos tiesioginiame eteryje

Edmundas Kučinskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-26 21:02
Sekmadienį –scenos grando Edmundo Kučinsko gimtadienis. Nors šventinę dieną dainininkas dirbo, nepasveikintas neliko: 60-ojo gimtadienio proga jį sveikino LNK šou „Supermiestas“ finale pasirodžiusios žvaigždės ir publika. Sveikinimų, dovanų ir linkėjimų E.Kučinskas sulaukė tiesioginiame televizijos eteryje.

Sekmadienio vakarą LNK transliavo šou „Lietuvos supermiestas“ superfinalą, kuriame susikovė Giedriaus Savicko priekin vesta Klaipėda ir Manto Stonkaus vadovauta Plungė. 

Scenoje pasirodė ir jubiliatas Edmundas Kučinskas: kartu su Stasiu Povilaičiu, Simonu Donskovu ir Antanu Čapu jis gynė Klaipėdos garbę „Miesto dainos“ rungtyje – dainavo šlagerius.

Po savo pasirodymo E.Kučinskas taip ir būtų nulipęs nuo scenos, jei ne staigmena. Šou vedėja Inga Jankauskaitė pakvietė E.Kučinską prieiti arčiau ir įteikė jam solidžią gėlių puokštę. „Šiandien Edmundo Kučinsko gimtadienis – jam suėjo 60!“ – sušuko Giedrius Savickas.

Į džiugią žinią netruko sureaguoti ir gausiai studijoje susirinkusi publika – tučtuojau choru užtraukė „Su gimimo diena“. E.Kučinskas liko nustebintas tokios staigmenos: sveikintojams atsidėkojo plačia šypsena ir linkėjimais. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai