36-ąjį gimtadienį švenčianti Beata Nicholson stalą nuklojo šventiniais pietumis

Beatos Nicholson gimtadienio pietūs / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-31 13:04
Pirmadienio popietę virtuvės šefė Beata Nicholson pakvietė žiniasklaidos atstovus į naująją savo kulinarijos studiją. Čia ji vienu metu atšventė dvi šventes – 36-ąjį savo gimtadienį ir naujojo laidos „Beatos virtuvė“ sezono startą.

„Man visada patiko paskutinė vasaros diena, galbūt todėl, kad tą dieną švenčiu savo gimtadienį, o šiais metais LNK televizija  dar ir savo sezoną pradeda“, – šypsojosi B.Nicholson. 

Po dešimties metų pertraukos su ilgiausiai televizijos eteryje gyvuojančia kulinarine laida „Beatos virtuvė“ ji sugrįžta į LNK televizijos eterį. 

Prie vaišėmis nukloto stalo B.Nicholson dalijosi džiaugsmu dėl naujojo laidos sezono ir pasakojo, kokios naujienos laukia žiūrovų. 

O naujienų daug. Pavyzdžiui, laidos filmavimai persikelia į atsinaujinusią, daugiau nei 100 kvadratų virtuvę – kulinarinę studiją.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Beatos Nicholson gimtadienio pietūs

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Čia virs ne tik puodai, bet ir gyvenimas – traškės tikromis malkomis kūrenama krosnis, bus išbandomi nauji receptai, siūlomos idėjos, kaip sukurti jaukius namus, dalinami patarimai, kaip buitį paversti lengva kasdienybe.

„Laida „Beatos virtuvė“ šiais metais bus dar geresnė, nes mano nauja virtuvė bus kone 20 kartų erdvesnė ir 20 kartų spalvingesnė, taigi čia tilps daugiau žmonių, daugiau maisto, daugiau idėjų – žodžiu, visko bus daugiau! Jau pusmetį pildau savo užrašų knygutę su skiltele „Idėjos laidai“ ir laukiu nesulaukiu, kada galėsiu tomis idėjomis dalintis su žiūrovais“, – džiaugiasi Beata.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai