35-ąjį gimtadienį švenčianti Katažina Zvonkuvienė mamai Halinai Nemycko dovanojo solinį koncertą

Katažina su mama / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-03 10:02
Šiemet gegužės 3-ioji dainininkei Katažinai Zvonkuvienei – ypatinga. Šventinis sekmadienis sutapo su keliomis gražiomis progomis: atlikėjai suėjo 35-eri, tuo pačiu tai ir Motinos diena, tad atlikėja Trakuose surengė neeilinį, jubiliejinį koncertą.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Visos tos progos taip susipynė! Dėl to labai džiaugiuosi. Už savo gimimą esu dėkinga mamai. Noriu padėkoti jai už tą gyvybę, kurią man suteikė. Dovanosiu jai tai, ką aš labai myliu, tai – muzika“, – Žmonės.lt sakė Katažina, mamai koncerto metu įteikė didžiulę puokštę baltų rožių.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Sekmadienio popietę Trakų kultūros centre nuaidėjo solinis koncertas, kurį atlikėja dedikavo ne tik savo mylimai mamai Halinai Nemycko (68), bet ir visoms moterims, kurios švenčia Motinos dieną.

Tuo pačiu tai buvo ir gimtadienio šventė Katažinos artimiausiems bičiuliams, draugams, gerbėjams.  Joje dalyvavo ir dainininkės vyras Deivydas Zvonkus, kartu su ja pasirodęs scenoje.

„35-eri – mini jubiliejus, tačiau nenoriu kelti jokio baliaus. Nenoriu pompastikos, cirkų, šokėjų. Smagu tiesiog prisiminti, ką per tuos metus nuveikiau. Kartais pati svarstau, kad gal jau pavargau nuo to nuolatinio lėkimo, triukšmo. Man daug svarbiau jaukumas, šiluma, tikras bendravimas“, – sakė dainininkė.

Smagu tiesiog prisiminti, ką per tuos metus nuveikiau. Kartais pati svarstau, gal jau pavargau nuo to lėkimo, triukšmo.

Paskutinį kartą gimtadienį Katažina šventė prieš penkerius metus, sulaukusi 30-ties. Vėliau, sako, tai nebūdavo laiko, tai nuotaikos, tai netinkamai susiklostydavo aplinkybės.

Katažina įsitikinusi – jei organizuojamas vakarėlis, jame dalyvauti turi visi artimiausi šeimos nariai. Pastarieji keli metai jai nebuvo lengvi – sunkiai sirgo šiandien jau šviesaus atminimo tėtis, todėl rūpesčiai buvo kiti.

„Man daug svarbiau ne tūsas, o žmonių dėmesys. Malonu gauti tūkstančius žinučių, sulaukti skambučių. Kartais prisimena ir tie, su kuriais ilgą laiką nebendravau, nekalbėjau. Gimtadienis yra ypatinga diena“, – sakė Katažina.

Kelioms draugėms ji sako jau spėjusi užsiminti, kokios dovanos ją pradžiugintų. „Niekuomet nieko nesitikiu, bet yra žmonių, kurie vis tiek klausia, ką padovanoti. Taigi, užsiprašiau servizo. Noriu turėti klasikinį indų komplektą“, – prisipažino jubiliatė.

Katažina su mama, sesėmis, vyru Deivydu, sako, apie dovanas nekalbėjusi, todėl jų sveikinimas jai taps staigmena. „Tai patys brangiausi mano žmonės. Man tiesiog smagu, kad mes visi kartu galėsime susitikti, po koncerto pakelti taurę šampano, pasikalbėti“, – sakė ji.

Niekuomet nieko nesitikiu, bet yra žmonių, kurie vis tiek klausia, ką padovanoti. Taigi, užsiprašiau servizo.

Savo tvirtu, užsispyrusiu charakteriu Katažina, sako, esanti labai panaši į mamą Haliną. „Dabar su mama jau galiu pakalbėti įvairiomis temomis, nesigėdiju ir intymesnių dalykų, iki 28-erių to nebuvo. Mes kasdien susiskambiname, susirašome, esame draugės. Kartais mano bičiuliai jau juokiasi, kad mes nuolat palaikome ryšį. Nors nevisad galiu pakelti ragelį ar atrašyti žinutę, bet viduje džiaugiuosi, jog esame artimos. Kaip būsima mama ateityje turbūt irgi norėčiau tokio santykio“, – atviravo atlikėja.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai