32-ojo gimtadienio proga Ingai Stumbrienei vyras Aivaras padovanojo pirmą kelionę be vaikų

Inga ir Aivaras Stumbrai / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-05 10:47
Pirmadienį, spalio 5-ąją, Inga Stumbrienė švenčia 32-ąjį gimtadienį. Jį pasitiko ne Lietuvoje – drauge su vyru Aivaru išvyko į užsienį. Žmonės.lt I.Stumbrienė sakė, kad tai pirma jos kelionė vien su vyru, be vaikų. Tačiau ne ką mažiau šauni.

Inga ir Aivaras Stumbrai iš Lietuvos išskrido moters gimtadienio išvakarėse. I.Stumbrienė neatvirauja, kokią kryptį šeima pasirinko šįkart. 

Kelionę žmonai padovanojo Aivaras, specialiai gimtadienio proga. Tiesa, ši gana trumpa – namo į Vilnių pora grįš jau antradienį. 

„Nežinau, koks šios dienos planas – viskuo rūpinasi vyras. Staigmenos pasipylė jau nuo vakar, o kitos, matyt, laukia vakare. Gimtadienis dar tik prasidėjo... Laukiu nesulaukiu!“ – Žmonės.lt sakė I.Stumbrienė. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ji pasakojo pirmąkart poilsiaujanti tik su vyru, be vaikų. „Pirmąsyk išvykom su vyru dviese. Niekada niekur nebuvome tik mudu! Visada visur keliaujame su vaikais“, – sakė. 

Ir tai jai pačiai keista: „Pirmą dieną buvo labai sunku persiorientuoti. Jei pagalvodavome apie restoraną, aš pirmiausia sudvejodavau, ar ten bus maisto, kurį valgys vaikai. Jei pagalvodavome apie transportą, vėl susimąstydavau apie vaikus... Kelissyk save pagavau taip galvojančią. Reikėjo save įtikinti – nagi, Inga, palauk, mes čia dabar tik dviese, taigi galime eiti bet kur, keliauti bet kaip.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

32-eji – daug ar mažai? „Man metai tėra skaičius. Svarbiausia yra žmogaus požiūris, nusiteikimas, emocijos, jausmai“, – svarsto I.Stumbrienė.

Paklausta apie dovanas tikino pastebėjusi, kaip jos požiūris keičiasi: „Kuo toliau, tuo labiau pastebiu, kad materialūs daiktai, konkrečios dovanos nueina į antrą planą. Svarbiausias yra laikas, praleistas su šeima. Dar svarbesnis dalykas – su šeima patirti įspūdžiai. Todėl tokie dalykai kaip kelionė, kada pamatai naujas vietas, žmones, architektūrą, patiri įspūdžius, man yra geriausia dovana.“

Ko I.Stumbrienė linki sau gimtadienio proga? „Linkiu sau to paties, ko ir kiekvieną dieną, – siekti užsibrėžtų tikslų. Taip pat svajoti ir pildyti savo svajones“, – sakė ji. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai