28-ąjį gimtadienį švenčianti Indrė Burlinskaitė: „Gyvenime man trūksta tik vieno“

Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-02-06 09:07
Grupės „Kitokios“ atlikėja, TV projektų dalyvė Indrė Burlinskaitė vasario 6-ąją švenčia 28-ąjį gimtadienį. Žmonės.lt kalbinta mergina kuklinosi, kad ši diena jai nėra itin ypatinga, mat savo gimtadienių švęsti ji nemėgstanti. Vis dėlto patikino, kad per gimtadienius susivokia, jog su kiekvienais metais auga ir bręsta kaip asmenybė. „Kokia buvau 24-erių, ir kokia esu dabar – tai du visiškai skirtingai mąstantys žmonės!“ – patikina Indrė.
Dmitrijaus Radlinsko nuotr.
Dmitrijaus Radlinsko nuotr.

„Nesu mėgėja švęsti savo gimtadienių – man kur kas maloniau dalyvauti kitų gimtadieniuose. Tikrai visai nesureikšminu šios dienos, vakare laukia du koncertai ir tiek. Suėjo jau 28-eri... Na, skaičius kaip skaičius, stengiuosi metų nesureikšminti, o tiesiog gyventi ir džiaugtis šia diena. Meteliai bėga, reikia juos leisti netuščiai“, – šypteli I.Burlinskaitė.

Mergina pasakojo, kad paprastai per gimtadienius sulaukia sveikinimų ir staigmenų iš artimiausių žmonių, tačiau nors šis dėmesys ir malonus, Indrė tikino kartais dėl jo net nesmagiai pasijuntanti.

„Gimtadienio dieną visada būna daugiau dėmesio negu įprastą – gal aš jo kažkiek privengiu? Gal kuklinuosi? Man patinka artimų žmonių dėmesys ne tik šiandien, o ir paprastą dieną – jis būna natūralesnis, nes per gimtadienį žmonės jaučiasi tarsi įpareigoti pasveikinti. Tasai įpareigojimas turbūt man ir nepatinka. Žmonės, kuriems esu brangi, ir taip kasdien mane prisimena“, – teigė pašnekovė.

Dmitrijaus Radlinsko nuotr.
Dmitrijaus Radlinsko nuotr.

Paskendusi veikloje

Ji patikino, kad niekada nebuvo iš tų, kur savo gimtadienius švęstų itin trankiai, jiems ypatingai ruoštųsi ir susikviestų būrį svečių. Šie metai – ne išimtis. Negana to, Indrė ruošiasi fineso varžyboms pavasarį, todėl, kaip pati sako, „negali sau leisti didelių vakarėlių“.

„Dabar mano gyvenime labai daug veiklos, todėl mano palinkėjimas sau ir būtų – visur suspėti, pasiekti užsibrėžtus tikslus. Man visąlaik trūksta laiko, todėl norėčiau, kad jo būtų daugiau“, – šypteli.

Manau, kad tas žmogus, su kuriuo būsiu visada, bus pasirinktas labai atsakingai, todėl niekur neskubu...

Pasiteiravus, ar šiais metais neapėmė liūdesys, juk ne taip seniai mergina išsiskyrė su ilgamečiu širdies draugu, I.Burlinskaitė teigė, kad laikas gydo žaizdas, o gyvenime ji stengiasi džiaugtis kiekviena akimirka ir nebesigręžioti atgal.

„Manau, kad metams bėgant viskas dėliosis į savo vietas. Dabar mano gyvenime trūksta tik vieno – kol kas dar neturiu šeimos. Esu iš tų žmonių, kuriems didžiausia vertybė – santuoka ir šeima. Manau, kad tas žmogus, su kuriuo būsiu visada, bus pasirinktas labai atsakingai, todėl niekur neskubu“, – teigė ji.

„Nieko nesigailiu, kas buvo mano gyvenime – iš savo patirties ir klaidų mes mokomės, kad paskui būtume labiau užsigrūdinę, galėtume įvertinti tikrąsias vertybes, išmokti mylėti. Kiekvienas žmogus į tavo gyvenimą ateina ne šiaip sau, o atneša tam tikrą pamoką. Nieko, kas buvo, nereikia gailėtis – aš ir nesigailiu. Esu laiminga dabar“, – pridūrė šypsodamasi Indrė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė švenčia 32-ąjį gimtadienį: „Išmokau patylėti – nenoriu dalintis savo meile“

Dmitrijaus Radlinsko nuotr.
Dmitrijaus Radlinsko nuotr.

 

Naujausi straipsniai