21-erių padavėja Mardee Shackleford – tikra skandalistės Miley Cyrus kopija

Miley Cyrus ir Mardee Shackleford / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-29 19:31
Skandalistė Miley Cyrus turi savo antrininkę – tai 21-erių padavėja Mardee Shackleford iš Kalifornijos. Merginų panašumą pastebėjo net pats dainininkės tėvas Billy Ray Cyrusas!

Kalifornijoje gyvenanti ir padavėja dirbanti Mardee Shackleford portalui „Daily Mail“ sakė, kad būti painiojamai su garsia atlikėja – jos kasdienybė. Pamatę ją gatvėje žmonės šaukia Miley vardu, prašo kartu nusifotografuoti, o kartais naktiniuose klubuose nuo susipainiojusių gerbėjų ją turi ginti ir apsauginiai.

O kartą, dalyvaudama Miley Cyrus koncerte, mergina net sulaukė ypatingo dėmesio iš dainininkės tėvo Billy Ray Cyruso. Pamatęs stebėtinai į savo dukrą panašią merginą, jis panoro su ja nusifotografuoti.

Mardee Shackleford pasakoja, kad panašumą į garsiąją Miley Cyrus jos draugais pastebėjo dar tada, kai jai buvo 14 metų. O kai būdama 17-os ji nusikirpo plaukus trumpai, panašumų pradėjo pastebėti ir visiškai nepažįstami žmonės. Tuo metu mergina dirbo padavėja viename restorane ir kone iš kiekvieno kliento išgirsdavo esanti be galo panaši į Miley Cyrus.

„Praktiškai prie kiekvieno staliuko, kurį aš aptarnaudavau, kas nors man pasakydavo, kad atrodau kaip ji. Visur tai girdėdavau“, – pasakojo ji.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai