20-ąjį gimtadienį JAV švenčianti Simona Milinytė: „Šis skaičius net šiek tiek gąsdina“

Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-12 09:34
Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti ir čia karjeros siekianti dainininkė Simona Milinytė kasmet su nekantrumu laukia gruodžio mėnesio. Ne tik dėl jį vainikuojančių Kalėdų ir Naujų metų šventės, bet ir todėl, kad švenčia gimtadienį. o šįmet proga ypač ypatinga – šeštadienį Simonai suėjo 20 metų.

Žmonės.lt kalbinta S.Milinytė sakė, kad nors 20 metų ir nėra daug, šis skaičius ją nuteikia kiek keistai. „Gal net šiek tiek gąsdina“, – šypsosi pašnekovė. 

Kadangi už Atlanto ji gyvena vienui viena, be Lietuvoje likusios šeimos, nors ir jubiliejus, bet vakarėlio nerengs. „Kadangi dėl mokslų ir darbų negaliu grįžti į Lietuvą nei gimtadieniui, nei kitoms šventėms, todėl vakarėlio ir nebus. Sunkiausia, kad negaliu šių dienų praleisti ir pasidalinti jomis su artimaisiais bei draugais, kurių labai pasiilgau...“ – apgailestavo Simona. 

Savo šeimos ji pasakoja albai pasiilgusi: „Liūdna, dar ir kaip... Nepaprastai pasiilgstu artimųjų. Ypač per šventes, svarbesnes datas norisi būti kartu. Tačiau ne visad galime daryti ir gauti tai, ko norime.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto juk negalima tokios sukakties visai neminėti... „Su keliais draugais nusprendėme šventę pažymėti Ledo rūmuose. Los Andžele neseniai atsidarė įspūdinga pramoga – „Queen Mary Ice Kingdom“. Draujams juokavau, kad man, kaip didelei švenčių, dekoracijų, puošmenų ir Kalėdų mėgėjai ši vieta gimtadieniui – pati tinkamiausia!“, – sakė S.Milinytė. 

Tiesa, dėl šios atrakcijos su bičiuliais atlikėja atsisakė kitos pramogos: „Pernai ėjau į Ellen DeGeneres šou. Čia daromos įspūdingos „12 days“ laidos, o patekti beveik neįmanoma. Tačiau per laimingą atsitiktinumą laimėjau bilietus ir gimtadienio išvakares praleidau filmavime. Šįmet taip pat galėjau eiti į filmavimą, tik kitą, – serialo „The Ranch“, kuriame vaidina Ashtonas Kutcheris ir kiti žinomi aktoriai. Nors būtų buvę įdomu, tačiau verčiau nutariau tą dieną praleisti su draugais.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

S.Milinytė neslepia: jai svarbios ir nuo gimtadienio niekad neatsiejamos dovanos. Tiksliau, ne pačios dovanos, o... jų dėžutės! „Man labai svarbus įpakavimas, didelis kaspinas ir pati dovanos idėja. Kas viduje, ne tiek ir svarbu... Manau, taip yra, nes man smagu žinoti, kad žmogus skyrė laiko, rūpinosi dovana, o ne šiaip nupirko pirmą pasitaikiusį daiktą ir įmetė į maišelį“, – svarsto. 

 

Kaip ji apibendrintų prabėgusius metus? „Jie prabėgo labai greitai, tačiau suteikė daug džiaugsmo. Sulaukiau šeimos, daug kartu nuveikėme, apkeliavome. Metai buvo darbingi, įtempti. Baigiau mokyklą, prasidėjo universitetų paieškos, kursai ir panašiai. Darbų netrūko, pasikeitimų ir įdomybių taip pat!“ – džiaugiasi. 

O ko tikisi iš naujai pradėtų? „Pirmiausia, mokslai. Prie to prisideda net ir pats amžius – 20 metų... Atrodo, kad jei noriu stoti į dar vieną universitetą ir mokintis, dabar tam pats laikas. Kaip tik ir laukiu atsakymų iš įvairių universitetų... Į kelis jau įstojau Anglijoje. Tačiau dar nesu tvirtai apsisprendusi, kur tęsti mokslus – JAV ar Didžiojoje Britanijoje. Kad ir kaip bebūtų, manau, šie metai man bus spalvingi, o galbūt ir daug pasikeitimų reikalaujantys“, – sako S.Milinytė. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai