170 cm ūgio Simona Nainė sveria 55 kg: „Esu išbandžiusi alinančių dietų, tačiau jos – ne išeitis“

Simona Nainė / Luko Balandžio, „Fotogenijų“ ir Luko Griciaus nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-04-14 16:09
Rubrikoje „Žvaigždės figūra“ kalbiname grupės „Pinup Girls“ atlikėją, TV laidų vedėją Simoną Nainę – savo ūgį ir svorį bei figūros paslaptis atskleidusi mergina šypsosi: „Nesu nei stora, nei plona – manau, kad aš tiesiog normali mergina, galbūt turinti ir šiek tiek „lašinukų“, tačiau tai man tikrai nesukelia jokių kompleksų. Svarbiausia, kad esu sveika ir jaučiuosi laiminga.“
Luko Griciaus nuotr.
Luko Griciaus nuotr.

Simonos Nainės ūgis – 170 centimetrų, o svoris – 55–56 kilogramai. „Tiesą sakant, aš nelipu ant svarstyklių – galiu pati pasakyti, kada esu priaugusi, o kada  – numetusi svorio. Man atrodo, kiekviena moteris pajunta pati, kada ji yra papilnėjusi ar sulieknėjusi“, – šypteli Žmonės.lt kalbinta S.Nainė.

Šiuo metu Simona patenkinta savo figūra, tačiau tikina, kad tikri nėra iš tų moterų, kurių geri genai ir niekas „neina į kūną“. „Stengiuosi žiūrėti, ką valgau: žinau, kad jeigu vieną dieną atsipalaiduosiu ir leisiu sau pasilepinti šokoladu arba pyragu, kitą teks to atsisakyti. Be to, stengiuosi kaip įmanoma dažniau gaminti namuose pati, nes kai žinai, ką valgai, kaip viskas padaryta – kur kas geriau“, – patikina ji.

Luko Griciaus nuotr.
Luko Griciaus nuotr.

Kartu su vyru, „radistu“ Jonu Nainiu Simona mėgsta gaminti sriubas, įvairius mėsos patiekalus. Atlikėja džiaugėsi, kad judviejų mityba – panaši, o vegetarais tapti abu tikrai neketina, nes labai mėgsta mėsą.

„Džiaugiuosi, kad mano šeimoje labai valgomos ir mėgstamos įvairios sriubos – vaikystėje jų siaubingai nesinorėdavo, tačiau dabar galiu kone visą savaitę valgyti vien sriubą. Tiek aš, tiek mano vyras stengiamės valgyti ir gaminti su kuo mažiau riebalų bei padažų. Visiškai nevalgome kiaulienos, kur kas sveikiau ir skaniau vištiena, kalakutiena arba jautiena. Nebuvo taip, kad kažkaip specialiai nutarėme nevalgyti kiaulienos – tai įvyko visiškai natūraliai, tiesiog paisant savo norų. Net neatsimenu, kada paskutinįkart jos valgėme“, – teigė Simona.

Tenka ragauti ir greito maisto

Su grupe „Pinup Girls“ koncertuojančiai S.Nainei neretai tenka koncertuoti naktimis, todėl elementaru, kad griežtai laikytis sveikos mitybos jai ne visada pavyksta. Valgyti juk norisi, o laiko pasigaminti arba apsilankyti kavinėje – ne visada užtenka.

Luko Griciaus nuotr.
Luko Griciaus nuotr.

„Tikrai būna tokių situacijų, kad tenka užvalgyti ir nesveiko maisto, sustoti degalinėse užkąsti. Man atrodo, kad meluoja tie, kurie sako, kad jie jo niekada nėra ragavę. Aš pati tikrai neturiu silpnybės greitam maistui, tačiau būna tokių kartų, kai mudvi su kolege Viktorija esame ir pusryčiams, ir vakarienei valgiusios po kebabą – po to ilgai jų nesinori (juokiasi). Bet jeigu turime bent kiek daugiau laiko, stengiamės pavalgyti normaliai – sustoti kavinėje ir pasiimti varškėčių, salotų, sriubos ar dar ko nors“, – sakė Simona.

Patarimas – skaičiuoti kalorijas

Atlikėja prisipažino, kad gyvenime jai teko išbandyti ir itin drastiškų dietų, tačiau dabar ji drąsiai teigia, kad jos – toli gražu ne pats tinkamiausias būdas norint padailinti figūrą.

„Esu išbandžiusi alinančių dietų, tačiau galiu patikinti – taip galima pasiekti tik trumpalaikį efektą, mat greitai atsikračius kelių kilogramų jie taip pat greitai ir sugrįžta. Nemanau, kad yra blogai trumpalaikis organizmo valymas, tarkime, kelias dienas pasilaikyti skysčių dietos. Kankintis ir drausti sau pasmaguriauti man atrodo nėra labai gerai, juk gyvename vieną kartą ir jeigu jau dievini pyragą, nieko nenutiks, jeigu kartais leisi sau pasilepinti“, – svarstė pašnekovė.

Luko Griciaus nuotr.
Luko Griciaus nuotr.

Patyrusi, ką reiškia laikytis griežtos dietos ir kokie būna rezultatai, Simona padarė išvadą: „Manau, kad geriausias būdas atsikratyti nepageidaujamų kilogramų – skaičiuoti kalorijas. Jeigu nori valgyti šokolado ar pyrago – valgyk, tačiau kai pamatysi, kiek tame gabalėlyje kalorijų ir kad jos sudaro kone pusę tavo numatytos dienos kalorijų normos, kaži ar norėsi jo tiek valgyti. Be to, reikia valgyti dažnai ir po truputį – aš pati normaliai valgyti išmokau ne taip ir seniai.“

Į sporto klubą – kartu su vyru

Norėdama padailinti formas prieš bikinio sezoną, S.Nainė jau keletą mėnesių lankosi sporto klube. Atlikėja prisipažino, kad sportas jai tikrai nėra malonumas ir ji niekada nebuvo iš tų, kurios su džiaugsmu šuoliuoja į treniruoklių salę. Vis dėlto mergina džiaugiasi, kad jos vyras Jonas taip pat lanko sporto salę, todėl dviese ir lengviau, ir smagiau.

„Žinau, kad kasmet tikrai ne jaunėju, todėl reikia palaikyti bendrą fizinį aktyvumą ne tik dėl figūros, bet ir dėl sveikatos. Pati pastebėjau gana keistą dalyką – pradėjusi sportuoti kaip niekad užsimaniau saldumynų, anksčiau mano vienintelis „saldumynas“ būdavo bulvių traškučiai. O dabar tai bene didžiausias mano figūros priešas“, – juokėsi Simona.

Luko Griciaus nuotr.
Luko Griciaus nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai