17-metis šokėjas Raidas Petrauskas:„Nori dėmesio? Lįsk kitiems į akis, ne į užpakalį“

Raidas Petrauskas / Cveti Zabielos nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-02-10 10:36
Raidas Petrauskas (17) – vienas iš talentingų lietuvių, kuris savo simpatiškumu bei šokiu sugebėjo užvaldyti jaunų merginų širdis. Šiuo metu vaikinas gali pasigirdi didžiuliu gerbėjų dėmesiu socialiniuose tinkluose, kuriuose sulaukia tūkstantinio žmonių palaikymo. Anot Raido, jei žmogus nori kažko pasiekti, tai turi imti ir tai įgyvendinti.

Radai, pristatyk save.

Pirmas dalykas, kurį galėčiau pasakyti apie save tai yra tai, jog esu labai ryžtingas, siekiantis savo užsibrėžtų tikslų ir įkvepiantis kitus jų taip pat siekti žmogus.  Į pasaulį dažniausiai stengiuosi pažvelgti kuo plačiau todėl esu imlus įvairioms naujovėms.  Taip pat visada stengiuosi dalyvauti renginiuose, projektuose ar savanoriškoje veikloje. Gyvenime vadovaujuosi vienu posakiu, jog „jeigu nori, kad tave pastebėtų kiti tai lįsk jiems į akis, o ne į užpakalį“, todėl niekada nebijau išsiskirti tiek savo nuveiktais darbais, tiek išvaizda ar aprangos stiliumi.

Dainiaus Teišerskio nuotr.
Dainiaus Teišerskio nuotr.

Šokiai – tavoji aistra. Nuo kada ir kaip pradėjai šokti?

Mano polinkį šokiams buvo galima pastebėti jau vaikystėje. Tačiau rimtai šokti pradėjau tik 13 metų ir nesigailiu, nes tai buvo vienas iš geriausių mano sprendimų, kuris iš esmės pradėjo keisti mano gyvenimą tik į gerąją pusę, nes turėjau galimybės susipažinti su bendraminčiais, kurie kartu šoko, pamatyti pasaulį bei sudalyvauti aibėje įvairių konkursų ir renginių.

Kokio stiliaus šokiams teiki pirmenybę?

Didžiąją dalį savo prašokto laiko buvau skyręs būtent gatvės šokiams (tai tikrai populiaru tarp jaunimo), tačiau šiomis dienomis pirmenybę teikiu šiuolaikiniam šokiui (modernui), kuris man leido iš naujo pažinti savo kūną, jo galimybes bei ištvermę.

Ar šokti mokai ir kitus? Ir taip stengiesi atiduoti „duoklę“ visuomenei? 

Neslėpsiu, jog šiuo metu tenka vesti seminarus ir mokyti kitus šokti, o to negalėčiau vadinti kažkokios tai „duoklės“ atidavimu, nes tai ką darau man teikia didelį malonumą, o dar daugiau jo teikia žmonės, kurie yra itin užsidegę ir stengiasi iš manęs pasiimti tiek žinių, kiek gali.

Dainiaus Teišerskio nuotr.
Dainiaus Teišerskio nuotr.

Šiuo metu šokis tau tik hobis, laisvalaikio praleidimas ar darbas iš kurios galėtum pragyventi?

Šokimas šiuo metu man yra viskas: ir darbas ir hobis, o ypač būdas užsimiršti nuo kasdienių rūpesčių bei išlieti susikaupusias emocijas.

Kodėl žmonės į tave atkreipia dėmesį tiek socialiniame tinkle, tiek realybėje?

Kaip ir minėjau ankščiau, nebijau išsiskirti iš kitų nei savo išvaizda nei savo nuveiktais darbais ar pomėgiais, o ir negalvoju stereotipiškai.

Tavo nuotraukos yra įvertintos šimtais „like“. Kuo esi kitoks, kad tave „laikina“?

Į šį klausimą atsakyti pats nesugebėsiu ir derėtų to paklausti tų žmonių, kurie mane seka „Facebook“ socialiniame tinkle.

Kas tave įkvepia judėti pirmyn ir siekti savų užsibrėžtų tikslų?

Mane dažniausiai įkvepia artimieji, draugai, kurie visada būna šalia kai man jų reikia bei žmonės, kuriuos įkvepiu aš pats. Visi šie žmonės ir yra pagrindinė mano varomoji jėga, nes aš daugiausiai laimės bei jėgų pasisemiu tuomet kai stengiuosi ne vien dėl savęs, bet ir dėl kitų.

Dainiaus Teišerskio nuotr.
Dainiaus Teišerskio nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai