167 cm ūgio Ingrida Kazlauskaitė sveria 47 kg: „Tiek per mažai, man gražiau, kai žandukai apvalūs“

Ingrida Kazlauskaitė / Darius Gražys ir Diana Dambrauskaitė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-28 15:14
Rubrikos „Žvaigždės figūra“ viešnia – atlikėja, TV projektų dalyvė Ingrida Kazlauskaitė (31), kuri neslepia, kad šiuo metu sveria netgi per mažai – svoris pats ėmė kristi dalyvaujant projekte „Delfinai ir žvaigždės“, kuriame teko nemažai fizinio krūvio. „Tačiau tie keli kilogramai greitai ataugs ir vėl turėsiu savo įprastą svorį“, – šypteli ji.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

167 cm ūgio I.Kazlauskaitė dabar sveria 47 kilogramus, tačiau teigia, kad tokie skaičiai – nėra džiuginantys, mat jai pačiai labiau patinka, kai svarstyklių rodyklės rodo kiek daugiau. Kilogramai ėmė kristi po dalyvavimo įvairiuose TV projektuose, kurie pareikalavo itin daug fizinių jėgų.

„Jeigu jausčiausi blogai dėl svorio trūkumo – stengčiausi papilnėti, o jeigu turėčiau antsvorio – jo atsikratyčiau. Dabar, po visų projektų, sveriu keliais kilogramais mažiau, negu įprasta, tačiau žinau, kad dingus krūviui jie natūraliai priaugs: tobuliausias mano svoris būna tada, kai svarstyklės rodo 50 kg. Per daug numetus svorio veidas tampa kaulėtas, išryškėja raukšlytės, todėl man tikrai kur kas gražiau, kai moters žandukai – tiek vieni, tiek kiti – atrodo dailiai apvaliai“, – juokiasi Žmonės.lt kalbinta Ingrida.

Negali atsispirti saldumynams

Mergina pasakojo, kad už liekną figūrą yra dėkinga genams, tačiau saldumynų poreikis toks didelis, kad, anot Ingridos, genai turbūt nepadėtų išlaikyti dailių linijų visiškai nieko dėl to nedarant. „Mano kaulų struktūra ir klubai – smulkūs, be to, genetiškai paveldėjau smulkumą, nes mūsų giminėje tikrai nėra žmonių, turinčių didelį antsvorį. Vis dėlto prisižiūrėti man vis tiek labai reikia, nes esu užkietėjusi smaližė – nė dienos be saldumynų! Vos spėju pramerkti akis ir jau ieškau šokoladuko ar sūrelio“, – kikena I.Kazlauskaitė.

Vos spėju pramerkti akis ir jau ieškau šokoladuko ar sūrelio!

Atlikėja patikino, kad sverti daugiau negu 50 kg nenorėtų, mat tada iškart pajunta, jog įprasti drabužiai tampa kiek ankštoki, o išvaizda taip pat akivaizdžiai pasikeičia.

„Jeigu nejudėčiau ir neprisižiūrėčiau, greitai priaugtų keli kilogramai, ir, patikėkite, jie labai matosi! Gal kiti sakys, kad šneku kvailai ir keli kilogramai – tai ne dešimt, kad iškart pasimatytų, tačiau kai esi smulki ir ne itin aukšta, tai iškart pasijaučia ir tikrai matosi“, – tikino ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Sporto salėms ir dietoms – ne!

I.Kazlauskaitė prisipažino nemėgstanti sporto salių ir kilnoti svarmenis ar vargti ant bėgimo takelio patalpoje – ne jai. „Sporto salių nemėgstu, dietų taip pat nesilaikau, todėl ieškau tam alternatyvų. Pavyzdžiui, einu čiuožinėti pačiūžomis – juk dirba labai daug raumenų! Taip pat mėgstu važinėti riedučiais, riedlente, lankyti aerobiką arba zumbą. Per šou „Delfinai ir žvaigždės“ atradau nardymą ir plaukiojimą – patikėkite, kalorijos dega labai greitai!“ – teigė pašnekovė.

Daliosios lyties atstovėms ji pataria išbandyti terapiją, kuri, anot Ingridos, padės pamiršti celiulitą ir padailins kojas. „Vietoj sporto salės renkuosi akustinių smūginių bangų terapiją – nors neturiu problemų dėl celiulito, bet juk ir nereikia laukti, kol jų bus: darau tai profilaktiškai, kad jis ir neatsirastų. Šias procedūras renkuosi dažniausiai po žiemos, kai būname kiek suapvalėję ir užteršę organizmą šventiniu laikotarpiu. Procedūra nėra itin maloni, nes smūgiai gana stiprūs, tačiau šlaunis ir sėdmenis išties stangrina, o pripratus ji tikrai neatrodo nemaloni“, – patikina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Klausykite savo organizmo

I.Kazlauskaitė teigė, kad maitintis stengiasi sveikai, išskyrus negalėjimą atsispirti saldumynams. Jų mergina atsisakyti neketina, kur kas lengviau jai nevalgyti mėsos ir nepiktnaudžiauti riebiais patiekalais.

„Mėsos klausimu stengiuosi laikytis aukso viduriuko – kai buvau vaikas, mano tėvai trylika metų propagavo vegetarizmą. Paauglystės laiku pajutau, kad noriu mėsos, todėl klausiau savo organizmo ir valgiau. Vis dėlto nesu didelė mėsos mėgėja – kartais jos užsimaniusi suvalgau ir tada vėl ilgą laiką nenoriu. Nevalgau kiaulienos ir avienos, aišku, svečiuose yra tekę vaišintis, bet, tiesą pasakius, po to jutau, kad organizmas apsunko, sustojo virškinimas, tapau vangi“, – teigė ji.

Ingrida neabejoja – kiekvienos moters organizmas yra skirtingas, todėl visos turi klausytis savo poreikių ir kūno, o jis, anot pašnekovės, pats išduoda, ko jam reikia, o ko geriau atsisakyti.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai