158 cm ūgio Simona Milinytė sveria 45 kg: nuolat užkandžiauja, retai sportuoja, bet negeria ir nerūko

Simona Milinytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-09 18:35
Pavasariui po truputį įsibėgėjant imame keisti savo garderobą – šiltus žieminius drabužius stumiame į spintos gilumą ir pradedame traukti iš jos lengvesnius, atviresnius, ryškesnius. Kartu su stiliaus pokyčiais ateina ir nenugalimas noras padailinti figūrą – šaltuoju sezonu užgyventas „gelbėjimosi ratas“ atėjus pavasariui tampa visai nepageidaujamas ir kur kas labiau pastebimas. Amerikoje gyvenanti dainininkė Simona Milinytė (19) su skaitytojais dalijasi savo patarimais ir pastebėjimais apie dailią figūrą.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Simona yra 158 centrimetrų ūgio ir sveria 45 kilogramus, jos svoris kartais svyruoja nuo 44 iki 46 kilogramų. Žmonės.lt kalbinta mergina teigė, kad save laiko normalaus kūno sudėjimo, nesijaučia esanti nei per liekna, nei turinti problematiškų kūno vietų, kurias žūtbūt reiktų patobulinti artėjant bikinio sezonui.

„Mano paslaptis – užkandžiai! Dažnai užkandžiauju, bet sveikais produktais – beveik nevartoju gliuteno ir nereikalingų riebalų, valgau labai daug vaisių ir ledų, tačiau ledus renkuosi kitokius – šaldytą jogurtą. Labai mėgstu pieno produktus, todėl kasdien suvartoju daug baltymų:  jogurtai, varškė, kiaušiniai – mano pagrindinis dienos maistas. Mėsos nevalgau nuo trejų metukų“, – patikina S.Milinytė.

Tiesa, atlikėja prisipažino turinti ir „blogųjų“ silpnybių, kurioms tiesiog negali atsispirti, todėl leidžia sau pasilepinti net ir žinodama, kad tai nėra  sveikas ir organizmui reikalingas maistas. „Turiu silpnybę šokoladui, guminukams ir bulvių traškučiams – tai mano pagrindinės nuodėmės, kone kasdien kažką suvalgau iš šių dalykų, žinau, kad nesveika, tačiau nenoriu savęs riboti – kol jauna ir greita medžiagų apykaita, manau, galima“, – šypteli mergina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Sportuoti nemėgsta, bet negeria ir nerūko

Simona pasakojo, kad nėra iš tų merginų, kurios dieną pradeda mankšta, bėgioja ar yra nuolatinės sporto klubų lankytojos. Anot atlikėjos, fizinio aktyvumo jai užtenka tiek, kiek jo natūraliai būna per dieną.

„Man sunku prisiversti sportuoti, nes mano tempas – didelis, daug dirbu, mokausi, kasdien ir taip tenka visur bėgioti, todėl sportuoju retai. Pastaruoju metu susidomėjau joga, be to, kasdien treniruoju kvėpavimą – pilvo raumenis, nes man to reikia dainavimui“, – teigė Simona.

Mergina akcentavo, kad niekada nėra vartojusi alkoholio ar bandžiusi rūkyti, todėl yra reta vakarėlių viešnia. „Tai padeda išlaikyti figūrą, todėl nesu iš tų panelių, kad tektų laikytis dietos ar itin atidžiai žiūrėti, ką valgau. Niekada neskaičiuoju nei kalorijų, nei porcijų, klausausi savo kūno – manau, jis geriausiai žino, ko jam reikia“, – teigė pašnekovė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai