145 rožes Džordanai Butkutei padovanojęs Robertas Skarupskas: „Ji mato mane kiekviename koncerte“

Robertas Skarupskas ir Džordana Butkutė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-19 19:54
Kaunietis floristas Robertas Skarupskas (32) – dainininkės Džordanos Butkutės gerbėjas, kuris simpatiją garsenybei rodo ne tik savo apsilankymais jos koncertuose. Savaitgalį Kaune į šou „Aš – karalienė“ atvykęs Robertas padovanojo dainininkei 145 rožių puokštę. Ir tai jau ne pirma tokia Džordanai skirta dovana.

Šeštadienį Kaune nuskambėjo Dž.Butkutės koncertas „Aš – karalienė“, kurio pasiklausyti susirinko tūkstančiai dainininkės gerbėjų.

Be abejonės, čia atėjo ir floristas R.Sarupskas – koncerte apsilankė kartu su seserimi. 

„Nuo mažų dienų užaugau su jos dainomis – klausydavausi nuo kokių penkerių metų, patikdavo. Gyvenau užsienyje – kiek ji atvažiuodavo į Airiją, tiek į visus koncertus eidavau. Dabar grįžau į Lietuvą, į koncertus dažniausiai einu Kaune – į kitus miestus nevažiuoju“, – Žmonės.lt pasakojo kaunietis. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Robertas savo dievaitę pasistengia pradžiuginti kaskart per jos pasirodymus Kaune.

Savaitgalį Džordanai jis padovanojo 145 rožes. Ir tai ne pirmas kartas – pernai per koncertą „Nesudeginta ant laužo“ įteikė kiek mažesnę, 105 rožių puokštę. 

„Pernai visą koncertą tas gėles buvau paslėpęs, ji nieko nematė, tai gavusi tiesiog „apako“. O dabar jau galėjo numatyti – nebuvo, kaip tų gelių paslėpti, laikiau prie savęs, tai iš anksto pamatė, dar per koncertą. Turbūt gerai reagavo – kiekvienai moteriai tiek gėlių paliktų įspūdį“, – svarstė R.Skarupskas. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Jis sako, prie Dž.Butkutės prieinantis kaip eilinis gerbėjas – jokių išskirtinių teisių: „Užsidėjau gėles ant pečių, uždengiau maišais ir tiek. Tiesą sakant, tiek gėlių net sunku panešti – viena ranka puokštės nepaimsi. Nieko su niekuo nesitariu – einu kaip visi žmonės. Ji mane jau žino, Elegijus irgi žino... Kaip gerbėją – mato mane kiekvienam koncerte, mato, kad kartu dainuoju. Aš kaip ir visi – paprastas žmogelis.“ 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Nejau vien gėles paduoda ir visai nepabendrauja?

„Užsieny dar keliais žodžiais persimesdavome, bet dabar koncertuose – didžiulė apsauga, sunku. Yra tokių, kurie galvoja, kad Džordana sau taip reklamą darosi, pati sau gėles užsisako. Taip tikrai nėra“, – tvirtina gerbėjas. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Robertas spėjo susidaryti įspūdį apie Džordaną: „Ji labai fainas, šiltas žmogus. Aš ją ir anksčiau gerbiau, ir dabar.“

Visgi įspūdinga puokštė turėtų ir įspūdingai kainuoti... „Gerbėjas esu, taigi negaila“, – tikina  R.Skarupskas. 

Paklaustas, ar gėles Džordanai dabar dovanos per kiekvieną koncertą, kaunietis tik šypsosi: „Bus matyti. Gal sugalvosiu ką nors naujo.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai